Da...Toata lumea vorbeste de mesajele rasiste si care incita la violenta ale noastre si ale cainilor, dar eu zic ca ce se intampla la Timiosoara este un pic mai grav ! Cine a vazut poza din GSP de azi cu Hagi si cu Marian Iancu poate observa ca cei doi tzin impreuna un fular al lui Poli Timisoara care are pe mijloc o...ZVASTICA (stilizata, dar ZVASTICA)!! Acum sa ma scuzati, dar daca aia nu e o zvastica atunci batman-ul nostru de la meciul cu Rapid era...batman.
Cainii l-au facut pe Haldan si prostii au sarit ca e Hitler (fara suparare, aducea un pic de tot, dar era clar pt toti ca e Haldan)..In schimb, aia la Timisoara afiseaza meci de meci asemenea inscriptii si nimeni nu zice nimic..Siner, eu nu intzeleg...
Nu s-au saturat sa-i pupe atata in c*r pe timisoreni ?

