FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipamente Vechi

«12»
kawa18.02.2010 01:29

superb tricou

ce tricouri cu Steaua aveti? daca (,) colectioneaza cineva tricouri de joc.

are cineva tricoul de joc al lui Lacatus

crx20.02.2010 09:26

eu am un tricou de-al lui Reghecampf, modelul cu maneca lunga. :beer2: senzon 1997-1998 (parca)

mstef22.02.2010 12:04

Si il vinzi? :)

crx22.02.2010 18:12
Si il vinzi? :)

 

momentan "NU"

daca ma voi razgandi, voi anunta aici.

 

tu ce tricouri ai?

Le reseau pansant14.03.2010 12:01

Salutare,

 

desi este cam tarziu fata de prima postare din topic intervin si eu, cel putin pentru a stabili o certitudine legata de tricouri.

 

Am gasit o poza de arhiva de la un meci Steaua Dinamo din '90, se pare ca in acel sezon '89-'90 echipamentul Stelei era ca acela prezentat in prima postare.

 

Acum e ceva ciudat cu tricoul acela pentru ca pe el nu apare sponsorul Stelei ford/castrol. Tot aici sunt si eu curios care este povestea sponosrilor Stelei din acea perioada, de cand pana cand a fost ford si cand incepe castrol, daca stie cineva astept lamuririle specifice.

 

1990_dinamo_steaua_lacatus.jpg

«12»