superb tricou
ce tricouri cu Steaua aveti? daca (,) colectioneaza cineva tricouri de joc.
are cineva tricoul de joc al lui Lacatus
superb tricou
ce tricouri cu Steaua aveti? daca (,) colectioneaza cineva tricouri de joc.
are cineva tricoul de joc al lui Lacatus
eu am un tricou de-al lui Reghecampf, modelul cu maneca lunga.
senzon 1997-1998 (parca)
Si il vinzi? ![]()
Si il vinzi?![]()
momentan "NU"
daca ma voi razgandi, voi anunta aici.
tu ce tricouri ai?
Salutare,
desi este cam tarziu fata de prima postare din topic intervin si eu, cel putin pentru a stabili o certitudine legata de tricouri.
Am gasit o poza de arhiva de la un meci Steaua Dinamo din '90, se pare ca in acel sezon '89-'90 echipamentul Stelei era ca acela prezentat in prima postare.
Acum e ceva ciudat cu tricoul acela pentru ca pe el nu apare sponsorul Stelei ford/castrol. Tot aici sunt si eu curios care este povestea sponosrilor Stelei din acea perioada, de cand pana cand a fost ford si cand incepe castrol, daca stie cineva astept lamuririle specifice.