FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ciobane Pleaca Din Ghencea!

«12»
Astristul15.11.2009 22:09

Assassin's Creed de Pipera! :))

red&blue_boy16.11.2009 08:58
....eu unu m-am pisat pe mine de ris cind am vazut poza asta..,ha ha ha ...ce fata are...

 

Urangutanus de Pipera ! Sau in limbajul popular, ****** de Pipera ! :D

Vlad Bogdan16.11.2009 12:22

Ce fata are oierul :)))

Dupa ce ca e : prost , incult , agramat , cioban , oligofren , paranoic , nebun , crizat , javra , cioara... mai e si maimuta.

razvan2816.11.2009 18:17

Du-te frate :))

Ce fata are

Zici ca e boschetaru din Joc final , cine a vazut filmul a fost aseara pe Pro TV :))

wnsic16.11.2009 21:49

1.Nu ne mai ducem la stadion!

-nu mai cumparati bilete abonamente etc...

2.Boicotarea brendului Steaua

-nu cumperi produse officiale alle Stelei

-Nu urmaresti meciurile Stelei la TV

-Schimbi Postul cand se vorbeste de Steaua

-Schimbi Postul cand apar cei de la Steaua

-Schimbi Postul cand jiijiii isi exibitioneaza talentele la TV

3.Proteste pacifice

-Fara injuraturi

-Fara acte violente

trebuie sa aratam lumii ca suntem superiori lui Jiji si nu uitati ca un anumit Gandi a batut un imperiu cu protestele sale pacifice

john_8616.11.2009 21:53

chiar crezi ca nu o sa se mai uite lumea la TV? foate putini o sa se tina de felul asta de protest. eu vreau sa il boicotez pe Becali, nu pe Steaua

AG21.11.2009 23:14

bine punctat, Steaua trebuie sa mearga mai departe fara el..sper sa-l lege iar

razvan2821.11.2009 23:35

@AG

Ai dreptate.Nu trebuie sa fim impotriva Stelei , e echipa pe care o avem in inima trebuie sa fim impotriva lui Becali si a tuturor sclavilor sai , in special Argaseala.

1on28.11.2009 21:51

Încă o dovadă că târâtura nu mai are bani: http://www.ziaruldevrancea.ro/index.php?articol=38338

red&blue_boy03.12.2009 17:49

Cica Becali a fost contestat printr-un banner afisat de fanii lui Ajax aseara la meciul din Europa League de la Timisoara.Pe el scria "Becali-the shame of Romania,hands off Steaua"!

Astristul03.12.2009 18:26

Da, asa este. A fost postat un articol pe site pe tema asta! ;)

grosso20.12.2009 21:58

sa plece ciobanu

yoyio21.12.2009 15:51

Becali nu va pleca din Ghencea decat mort altfel nu cred. asa ca obisnuiti-va cu ideea ! oricum Becali nu e majoritar la Steaua deci nu stiu ce caua acolo ( clubul e impartit la familia Becali , veri masa tacsu etc. )

dragos_ghinea21.12.2009 18:13

mai mult de el si nepoti... dar asta e doar pe hartie... oricum, orice inceput are si un sfarsit.. pot sa fie 3 luni, 3 ani sau 30 de ani...

yoyio21.12.2009 21:58

se plictiseste... pleaca... se apuca iar de oi

m4r14n17.01.2010 10:44
1.Nu ne mai ducem la stadion!

-nu mai cumparati bilete abonamente etc...

2.Boicotarea brendului Steaua

-nu cumperi produse officiale alle Stelei

-Nu urmaresti meciurile Stelei la TV

-Schimbi Postul cand se vorbeste de Steaua

-Schimbi Postul cand apar cei de la Steaua

-Schimbi Postul cand jiijiii isi exibitioneaza talentele la TV

3.Proteste pacifice

-Fara injuraturi

-Fara acte violente

trebuie sa aratam lumii ca suntem superiori lui Jiji si nu uitati ca un anumit Gandi a batut un imperiu cu protestele sale pacifice

Eu sunt de acord cu boicotarea meciurilor prin neprezentare ,ati vazut ce impact au avut tribunele goale la meciul cu twente,asa ar trebui sa arate Ghencea la toate meciurile de acum incolo,indiferent cu ce echipa joaca,pana pleaca ciobanu'.Nu cred ca vreti sa-i bagati bani in buzunar lu' Gigel. Doar asa putem reusi,trebuie sa fim uniti.

 

 

 

Alexandru H.24.01.2010 08:20

De pe blogul Alinei Gorghiu...

 

Gigi primeste o urare

«12»