Pana acum s-au publicat numai pe prima pagina proteste impotriva creditorului Stelei. Incepand de astazi le puteti posta si aici. Oriunde gasiti astfel de imagini (pe diverse site-uri), copiati-le si postati-le in acest topic. Spor!
Voi posta mai jos un protest al unui suporter stelist produs la Chicago Marathon, cel mai mare maraton din lume. Gabriel Voinic, suporter stelist și participant la aceastã competiție, este unul dintre cei care a afișat mesaje anti-Gigi la Chicago. El a explicat cum a ajuns Becali sã fie contestat și la unul dintre cele mai importante evenimente din lume: "Duminicã am alergat cel mai mare maraton din lume, Chicago Marathon. În primul rând, am fãcut-o pentru mine. Apoi, m-am gândit cã am o ocazie importantã de a arãta cã și la Chicago sunt suporteri ai Stelei care nu sunt de acord cu ceea ce se întâmplã în Ghencea în ultima perioadã".
sursa: prosport






