bai sa mor daca nu-s proasta ...stiam raspunsul la 4 ( Emeric Ienei - Tudorel Stoica -1993 ; Dumitru Dumitriu - Mihai Stoichita -19940) ..dar am zis ca cei din fata mea nu se pot insela....offff :lol:
Vezi? La asta ma refeream cand am zis sa va luati unii dupa altii :lol: . Asa se intampla, vine unul, scrie ceva si toti se iau dupa el.
Ce spui Joint? Dar tu, d-le Ultrass_Fever? Am gandit bine ? Cum ar spune Becali: "Copy-paste, este?"
Cristian Otopeanu
totusi am zis ca din 5 nu se pot insela toti 5 ...si am zis ca vor crede ca-s nebuna daca vin eu cu un alt raspuns....dar na...prostia omeneasca....si mi-e ciuda ...pt ca stiam raspunsul :evil:
In concluzie, ganditi voi insiva, nu va luati dupa primul raspuns, stiind ca toti copiaza dupa acela
. Asa invata omul
. Asta sa va fie o lectie. :twisted:
Mie imi place Becali : "Copy-paste, este?", asa ar fi zis ....
