FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dragomir Dezvaluie Adevarata Fata Ciobanului

«12»
mstef09.10.2009 10:33
Oare chiar n-ar exista nici o reactie din partea Fifa sau UEFA daca ar fi instiintate de comportamentul lui ? Sau din parte oricarei alte organizatii care se ocupa de cazuri de discriminare ? Nu cunosc daca s-a mai facut asa ceva, dar ma gandesc ca am putea lua atitudine in cazul asta, sa realizam un portofoliu cu declaratiile si faptele lui, la adresa suporterilor, de-a lungul vremii si sa le trimitem mai departe. Mai ales ca toate lucrurilea astea au fost spuse public.

 

Nu stiu cine ne-ar fi putut ajuta dar am trecut deja de faza asta... odata ce proetstul nostru a ajuns in faza violent-verbala nu prea mai putem sa postam in victimele decalartiilor acestui jeg. Trebuie sa continuam pe drumul pe care am luat-o pana la sfarsit, alta sansa nu prea vad sa avem.

«12»