FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pes 2010

«1234»
pytycrys05.01.2010 10:05

Eu joc In urmatoarea formatie:

Zapata

Emeghara Baciu Ghionea Petre Marin

Tanase Ov. Petre Toja

Kapetanos(cf) Stancu (SS) Grzelak (LWF).

Grzelak joaca foarte bine pe postul asta.

In ianuarie mai vine si Varga imprumutat si probabil o sa treaca Tanase stanga,Varga dreapta si Toja AMF.

Ov. Petre pleaca intr`o saptamana la deportivo la coruna pe 2,5 mil.

:X

razvan2806.01.2010 12:20

Mie mi-au plecat cativa jucatori nu au rut sa isi reinoiasca contractul , dar dintre toti cel mai rau imi pare de Bicfalvi care incepuse sa joace foarte bine.

Ronnie06.01.2010 12:24

Da' la PES nu voi controlati jucatorul? Nu voi sunteti de vina daca unul joaca bine si altul nu? :)

razvan2807.01.2010 17:14

Ba da da ma refer la Banel ca nu e prea rapid.Eu tin pe E apasat dar daca el nu alearga.Oricum am zis sa bag mana in buzunar si am dat 11 milioane pe Gervinho de la Lille - international din Coasta de Fildes dorit de Arsenal si Lyon :D oricum vreau sa mai aduc jucatori

David08.01.2010 18:29

Pe ce post joaca?

razvan2809.01.2010 10:25

Mijlocas de banda sau atacant retras.WF in joc.E foarte bun.Vreau sa mai aduc cativa jucatori pentru ca multe echipe din Europa s-au intarit.Pe mine de ex m-a mancat pielea si am dat la Transfer frequency - high si acum s-au facut foarte multe transferuri ireale in Europa.Asta e acum oricum am bagat patch pt Steaua nu pt alte echipe :D

David09.01.2010 10:56

Ii tii pe Szekely sau pe Tanase pe banca? :huh: Din astia am facut golgheterii UCL-ului la top player.

razvan2810.01.2010 01:57

Tanase il folosesc mijlocas central iar Szekely nu a vrut sa-si mai prelungeasca contractul si acum e la Lorient in Franta.

stelistul mihai03.07.2010 14:06

am si eu o intrebare daca nu va suparati...de ce cand jcoc de pe tastatura si sutez cu un jucator nu suteaza bine si da gen scarita...la joystice suteaza bine......e o greseala de instalare sau asa e el...voua vi s-a intamplat?...m-ati putea ajuta va rog frumos....v-as fi recunoscator dak ati spune o parere

 

 

RobYnho03.07.2010 14:11

Nu ti-ai facut bine controalele pentru tastatura.

Cu siguranta in loc de sut, acea tasta este pentru centrare.

stelistul mihai03.07.2010 14:34
Nu ti-ai facut bine controalele pentru tastatura.

Cu siguranta in loc de sut, acea tasta este pentru centrare.

 

ba da(controalele sunt facute bine)...k am pus sutul pe d cum am pus si la pes 2009.....suteaza puternic doar cand da din prima....dak merg cu jucatorul putin si apoi sutez o ridica putin in fata dar nu suteaza puternic.....de pe joystick suteaza bine....dar dak joc de pe tastatura suteaza asa cum v-am explicat mai sus

RobYnho03.07.2010 14:41

Altceva nu poate fi. Eventual jucatorul cu care sutezi. :))

stelistul mihai03.07.2010 14:44
Altceva nu poate fi. Eventual jucatorul cu care sutezi. :))

 

 

cu toti jucatorii face asa...si la alt coleg la pc lui la pes 2010 tot la fel face cu suturile....poti sa imi dai id-ul tau de mess sa vb mai usor te rog...

Ronnie03.07.2010 14:52

Roby are burta, poarta ochelari, are bube pe fund, asculta salam, mai e si moldovean... de ce ai vrea id-ul lui?!

stelistul mihai03.07.2010 14:55
Roby are burta, poarta ochelari, are bube pe fund, asculta salam, mai e si moldovean... de ce ai vrea id-ul lui?!

 

 

atunci da id-ul tau ronnie...app si eu is moldovean si port ochelari ...in rest nimik din ce are robynho

RobYnho03.07.2010 15:01
atunci da id-ul tau ronnie

 

Vezi ca e fiul lui Seche.

stelistul mihai03.07.2010 16:13
Vezi ca e fiul lui Seche.

 

 

si ce dak e fiul lui Seche...nu e tot om....

MoWeed03.07.2010 16:19
Roby are burta, poarta ochelari, are bube pe fund, asculta salam, mai e si moldovean... de ce ai vrea id-ul lui?!

Nu stiam ca va cunoasteti asa de bine. Sodomitilor!

Ronnie03.07.2010 16:22

L-am vazut pe facebook.

RobYnho03.07.2010 16:23

Da. Nud.

MoWeed03.07.2010 16:26

Deci de-astea faci tu pe facebook, pui poze nud sa te admire toti gay-ii. Inteleg de ce nu mi-ai dat add de pe profilul ala...

RobYnho03.07.2010 16:35

Fac si eu ce pot.

stelistul mihai03.07.2010 17:13

pana la urma ma ajutati si pe mine la problema mea:|?

RobYnho03.07.2010 17:14

Nu stim vreo rezolvare. Doar cea de sus, pe care am postat-o.

razvan2803.07.2010 22:18

Incearca sa schimbi controalele...sau poate e o problema cu tastatura :hmmm:

«1234»