Eu joc In urmatoarea formatie:
Zapata
Emeghara Baciu Ghionea Petre Marin
Tanase Ov. Petre Toja
Kapetanos(cf) Stancu (SS) Grzelak (LWF).
Grzelak joaca foarte bine pe postul asta.
In ianuarie mai vine si Varga imprumutat si probabil o sa treaca Tanase stanga,Varga dreapta si Toja AMF.
Ov. Petre pleaca intr`o saptamana la deportivo la coruna pe 2,5 mil.
:X
