FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Video Hitler Si Situatia Steaua.

«12»
Astristul26.09.2009 13:54

Incearca cu avi daca n-ai alta sansa cu subtitrarea. Cat de rau poate sa se vada? :D

armanovici26.09.2009 14:22

Am rezolvat...in cateva ore il aveti pe site ca articol principal. Ha ha

 

Mor de ras cand plang fetele alea dupa Banel!!!

Ragnarok26.09.2009 14:55
vlad26.09.2009 15:14

@Armanovici,

Felicitari pentru ceea ce ai facut. Ar fi intreresant sa mai gasim niste scene de film semnificative si sa incercam sa le adaptam .

Ceva cu Rasputin,poate si cu Ceausescu,orice se poate lega de nebunia Ciobanului.

The Game26.09.2009 15:18

Este mult mult mult prea tare ceea ce a facut Armanovici,tot respectul!

 

 

 

Si....gasiti in plm un lunetist!

Astristul26.09.2009 15:27
Si....gasiti in plm un lunetist!

 

N-ar fi rau. :)

David26.09.2009 16:59

SA VINA LUNETISTUL!

Fan FC Steaua26.09.2009 20:31

A iesit bine, felicitari!

 

Ar fi ceva cu lunetistul, dar din pacate nu suntem in filme.

 

Cam cat ar costa un cap de om intr-un film:

 

250.000 euro - Dragomir

200.000 euro - Mircea Sandu

150.000 euro - Argaseala

100.000 euro - Ghiorghisor

50.000 euro - Lupescu

1 euro - stritu, mache

 

gratis (din placere) - Becali George

 

Si repet, din pacate nu suntem intr-un film.

ice_ball27.09.2009 13:54

Ar trebui facuta titrarea si in engleza...

clausblaus27.09.2009 14:36

@Armanovici

Jos palaria!...pentru idee si nu in ultimul rand pentru munca ta.

Bestial!

crysty1427.09.2009 14:45

Ce final are... :death: genial!!!

1uLy4Nn28.09.2009 13:07

genial..zilele trecute cand am vazut ce vreti sa faceti am crezut ca este o porcarie insa rezultatul este GENIAL..pur si simplu SUPERB..imi imaginez ce scene face ciobanul cand va vedea clipul..mai rau ca Hitler..

 

FELICITARI

 

David28.09.2009 17:36
MIREL6RADOI06.10.2009 21:55

Are cineva, versiunea in limba engleza?Pe youtube,evident:)

armanovici09.10.2009 22:20
Are cineva, versiunea in limba engleza?Pe youtube,evident:)

 

O putem traduce...usor.

 

Da nu stiu daca ar ajuta.

fredysteaua09.10.2009 22:23

armanovici

esti unul printre putinii oameni de aici care merita tot respectul!

pt ca prea multi vb si prea putini fac ceva...

bv man !

armanovici09.10.2009 22:32

Oamenii care ies in fata ca si mine, fac cel mai putin.

 

In AISS sunt multi membrii care nu apar pe site si fac multe.

 

Ganditi-va la comunicat, cine le compune, deplasari, fanzine, etc.

 

Si alea conteaza foarte mult.

 

Va asteptam in AISS

«12»