FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bostina si Ghionea si-au prelungit contractele.

«12»
I.N.Money31.10.2005 16:09

L-am vazut pe Ghionea la meciu cu Gloria ca era sa bata un copil de mingi ca le-a reprosat ca au luat bataie...oare s-a raspindit sindromul Meme?

«12»