Stiti cumva cand se pun biletele in vanzare si pretul lor?!
Stiti cumva cand se pun biletele in vanzare si pretul lor?!
80 de lei este prețul unui bilet la Tribuna 0 la partida România-Austria de pe Stadionul Ghencea 50 de lei este prețul unui bilet la Tribuna I și II, în timp ce la peluze, prețul este de 25 de lei
prosport
La preturile astea se joaca cu 3 oameni in tribune.
La orice pret se joaca in Bucuresti, interesul este minim. Cel putin asa cred.
De ce sa dau 25/50 de lei sa vin sa vad un meci fara pic de miza ?
De ce sa dau 25/50 de lei sa vin sa vad un meci fara pic de miza ?
din patriotism steagro
din patriotism steagro
daca ma duc la un meci al nationalei si dau o suma destul de mare pt un om de rand in inseamna patriotism ?
ati ramas cu sechele din perioada in care se lasa intrarea libera in Ghencea la unele meciuri.
nu zic ca e putin,dar 6 euro pt un bilet intr-o tara in care sunt mai multe maseratiuri decat la londra mi pare un pret decent.
la Timisoara spre exemplu,la ultimul meci al nationalei preturile au fost 100 ron la peluze si 200 ron la tribune...si stadionul a fost plin...concluziile le trageti voi.
ati ramas cu sechele din perioada in care se lasa intrarea libera in Ghencea la unele meciuri.nu zic ca e putin,dar 6 euro pt un bilet intr-o tara in care sunt mai multe maseratiuri decat la londra mi pare un pret decent.
la Timisoara spre exemplu,la ultimul meci al nationalei preturile au fost 100 ron la peluze si 200 ron la tribune...si stadionul a fost plin...concluziile le trageti voi.
Aia cu Maserati trec prin Dorobanti, nu prin Ghencea ![]()
Oricum, e un pret decent...
@rezistenta_ultras
daca e sa ne luam dupa ce e prin tara atunci si painea e ieftina ca sunt mai multe Q7 pe strazi decat sunt in Germania, insa tind sa cred ca stim amandoi cum au oamenii aia masseratiuri si porscheuri pe cand altii mor de foame.
Nu zic ca e un pret foarte ridicat ( ai dreptate, la Timisoara a fost exagerat ) dar in conditiile in care avem economia cum o avem, e miza meciului care e (?) si se stie de mult ca publicul din Bucuresti nu se omoara sa vina la orice meci.
se pare ca o sa ploua in ziua meciului. va dati seama in ce mocirla or sa joace al de Chivu si compania? si cand te gandesti ca saracu Olaroiu a sacrificat juma de sezon ca pe Ghencea sa fie gazon la standarde europene...
Ce frumos suna protestele anti-nenorocit la acest meci!
RESPECT, BAIETI!!!
Bine ca si la Romania-Franta Gibonul iese la loja,ca doar "e a lui"! ![]()
Sudul si-a facut simtita prezenta la meci!!!
Gigi Gigi Gigi lasa-neeeeee, lasa-neeeeeeee
iar a facut ca tarzan in loja, aurolacu sef ![]()
p.s. mi-ar fi rusine sa zic ca sunt presedinte/patron/director la Steaua si sa vada cineva ce camp de instructie, si ce scaune roz cu bleu avem
Felicitari baietilor care ii dau la mumu jegului.
bravo. pana si onlinesport-ul s-a sesizat: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...rit-in-loja.htm
Gigel Bucur a dat cu capu', bai...
sunt cit se poate de antibecali,dar totusi joaca Romania nu Steaua,joaca echipa nationala nu Radoi singur,si nici nu jucam contra lui Dinamo.sa nu mai avem pretentia sa mai vina nationala in Bucuresti.
au egalat astia ... iara pierdem
i-am batut si p-astia!
Romania joaca mai mult la noroc,daca prindem o ocazie,e bine,daca nu,asta e.Se construieste greu.
Felicitari Razvan Mucescu pentru selectionarea unor jucatori extraordinari (Codrea, Mazilu,Lazar etc) care au jucat fantastic. Sunt 20 de atacanti mai buni ca Mazilu in Liga 1 si 20 de mijlocasi defensivi mai buni decat Codrea, dar razvanel, se ambitioneaza cu prietenii sai...
20 de mijlocasi defensivi mai buni decat Codrea
zi-mi UNUL ( nici eu nu-l pot sa sufar pe Codrea dar din pacate Apostol a fost suspendat )