multumiri marelui nostru investitor pt campania excelenta de achizitii din vara!mutumita acestui lucru proatsov NU ARE urmatoarele probleme:
1.nu-si face griji in privinta accidentarii lui Radoi,deoarece are rezerve de valoare si capabile la dispozitie!
2.daca forma slaba a lui Nicolita continua,nu-si face probleme,deoarece exista rezerve de valoare si capabile sa-l inlocuiasca!(pacat ca nu a vazut asta pina acum)
3.nu trebuie sa-si faca probleme in general daca jucatorii Stelei se accidenteaza,iau cartonase galbene sau rosii,deoarece(ati ghicit nu?)are la dispozitie un lot valoros de 33 de jucatori ca la toate echipele profesioniste europene!
Daca aveti indoieli in privinta asta,va sugerez sa va amintiti jocul senzational facut de rezervele Stelei in meciul cu rapid2,care ne-a incintat efectiv inimile noastre ros-albastre.
Deci inca o data:MULTUMIRI MARELUI NOSTRU INVESTITOR!!
