FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sheriff Tiraspol - Steaua Bucuresti

«12»
liquid squad09.09.2009 08:01

sper sa ii batem pe astia ca la ce echipa avem cam greu frate:|forza Steaua sper sa iasa bine :steag_cruce_invers:

zeno_spp21.09.2009 23:45

Sper sa trecem si peste serifi,vad cu stupoare ca sunt multi fani ai Stelei si peste prut.

Ma bucura acest fapt,si va tin pumnii sa il dati jos pe dictatorul ala,ca la fel si noi ne chinuim sa il dam jos pe dictatorul fecali!

kaycee22.09.2009 00:01

hmm...pai l-au dat jos. au avut alegeri si s-a format o coalitie majoritara impotriva comunistilor.

BNQ22.09.2009 06:03

1 lucru este cert, din 18 septembrie a fost anulata prin decret, hotararea guvernului din 8 aprilie, referitor la regimul de vize pt romani ;)

Rdima22.09.2009 06:36
nu e vb de rezultat aici ...ma refeream la comportametul oamenilor din partea stinga a nistrului cind e vb de limba romana sau romani...

 

 

Oamneii sunt ok acolo, problema este la cei care conduc acea ,, tara,, , plus militie... cei care se duc acolo cel mai bine sa-si vada de meci, sa nu incerce ceva, ca nu e democratie, te iau si te baga dupa gratii si te bat pana iti dai ultima rasuflare...

 

Daca vreti sa va lauti un suvenir, AK sunt la greu =))

Saliery15.10.2009 21:09

Ma intereseaza si pe mine cum putem sa ne strangem cat mai multi. Am mai fi un grup de studenti din Iasi care dorim sa mergem la Tiraspol si ar fi foarte bine sa ne intalnim in Chisinau, de unde sa plecam impreuna spre Tiraspol. Colegii mei, basarabeni mi-au spus ca e nevoie doar de pasaport si ca la ''granita'' transnistreana trebuie sa le dam o ''atentie'' ca sa putem intra la meci. E indicat sa venim cu insemne ale Stelei sau riscam sa riscam sa ramanem la granita??

 

 

Astept si eu raspunsurile voastre...

cucuruzu21.10.2009 12:15

Auzi KUKU am o propunere........CE daka vom juka un meci de fotbal intre fani????Noi organizam arbitri si teren...iar voi va organizati echipa si raspundeti de securitatia voastra....un meci de fotbal intre noi si nimik rau...am uitat sa spun ka de mini fotbal sa zicem 6 la 6 sau 7 la 7...ce zici?

 

http://www.FC-sheriff.com/eng/forum/viewto...17&start=80

boozy7us21.10.2009 13:23
Oamneii sunt ok acolo, problema este la cei care conduc acea ,, tara,, , plus militie... cei care se duc acolo cel mai bine sa-si vada de meci, sa nu incerce ceva, ca nu e democratie, te iau si te baga dupa gratii si te bat pana iti dai ultima rasuflare...

 

Daca vreti sa va lauti un suvenir, AK sunt la greu =))

 

da` dragunovu` ... dragunovu` cat costa? ne intereseaza in mod special pustile cu luneta :thumbup:

satta_z31.10.2009 09:58

Galeria va face deplasarea la Tiraspol? Daca da, ce trebuie de facut ca un stelist din Chisinau sa stea cu galeria de la Bucuresti?

ytse jam01.11.2009 11:12

nu cred ca vei apuca sa stai intr-un loc amenajat pentru stelisti, deoarece conducerea Stelei nu va accepta bilete pentru suporteri, asa cum s-a intamplat la toate meciurile din europa. singura solutie este ca toti stelistii din Chisinau, si restul tarii sa isi procure bilete din timp pentru a nu avea nici un fel de problema.

satta_z04.11.2009 09:19

Dupa practica deplasarilor trecute din acest sezon, ciobanul va refuza biletele. Eu, fiind din Chisinau, pot sa-mi procur bilet din Moldova, cum o sa faca si alti stelisti de aici. Intrebarea mea este: Vrea sa vina cineva din Bucuresti sau din alte parti ale Romaniei la meci? Daca da, trebuie sa organizam sa avem bilete in acelasi sector. Astept propuneri!!!!!!!!!!!

Saliery05.11.2009 13:29

da.o parte de studenti stelisti din Iasi am vrea sa facem deplasarea la Tiraspol

Stanici05.11.2009 13:45

Si o parte din stelistii din Bucuresti am vrea sa facem deplasarea la tirasopl. ramane de vazut daca intram in transnistria fara bilete la meci si daca avem cum sa cumparam, asa, de capul nostru.

Saliery06.11.2009 16:47

Pai ar trebui sa aranjam ceva, sa ne intalnim. Macar la Chisinau daca nu putem aici, in Romania. Din cate am inteles sa intram in Transnistria va fi o problema si daca am fi un grup mai mare am avea mai multe sanse decat daca am merge imprastiati. Cred ca biletele se pot cumpara si din Chisinau, pe site-ul celor de la Sheriff nu am vazut nimic legat de un magazin virtual (oricum site-ul actualizat e in lb. rusa).

satta_z09.11.2009 16:21
Si o parte din stelistii din Bucuresti am vrea sa facem deplasarea la tirasopl. ramane de vazut daca intram in transnistria fara bilete la meci si daca avem cum sa cumparam, asa, de capul nostru.

 

Membrii Fanclub Steaua se organizeaza in barul Fanzone din Chisinau, vizavi de ASE din Chisinau. Pentru un raspuns mai detaliat poti sa-mi scrii pe s***@***

AG12.11.2009 07:17

o sa ne bata asta de ne rup, i-ai batut p twente la ei aks c dreq :))

kostttea14.11.2009 20:08

Salut. pot sa organizez bilete la sherif-Steaua. pornirea din Chisinau. Biletele vor fi linga sectorul Stelei adica in sectorul 14 Steaua va fi in 15. Adresa scype: kostttea sau icq573241453

AG21.11.2009 23:09

da dc sunt 2 topice despre meciul asta, si dc asta e aici ? :unsure:

«12»