Salutari din Basarabia fratilor, deci as vrea sa stiu daca va veni cineva la Tiraspol si daca da atunci cum o va face p-u ca regimul din Transnistria nu va permite intrarea suporterilor romani pe teritoriul separatist. Deci noi la Chisinau suntem undeva 100 oameni deja mobilizati pentru meci. Daca cineva totusi vine rog sa ma contactati p-u a ne mobiliza si mai multi.
PS: Stiu cum se poate de intrat si iesit in Transnistria fara documente.
