FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimbare Nickname

«12»
MoWeed31.08.2009 22:58

Ronnie, vrei un ban? :D

Virgil01.09.2009 05:28
:happy:

 

Si inca ceva. Si tu ai renuntat la cate doua stele. Iti mai amintesti? Erai ***Alecs***. :beer2:

 

*Alecs*01.09.2009 10:06

Asta pentru ca atunci cand s-a schimbat forumul, o parte din conturi au fost pierdute, inclusiv al meu.

 

Si oricum as fi vrut de la inceput cu doua stele pentru ca reprezinta stelele aferente celor 23 de campionate. Cand ajungem la 30 mai adaug una

Dar era luat.. si mi-a venit tarziu ideea sa schimb "x-ul" in "cs"

:P

Virgil02.09.2009 07:25

Imi amintesc de problema ta. Era zarva mare. :)

Ragnarok02.09.2009 13:33

Se mai pot face schimbari de nume? Daca da, as dori noul nick sa fie unbaiatdinpeluza

Multumesc

Azzido02.09.2009 14:55

precum spuneam. nu se mai fac schimbari de nickuri.

«12»