31.08.2009 22:58
Ronnie, vrei un ban? ![]()
Ronnie, vrei un ban? ![]()
Si inca ceva. Si tu ai renuntat la cate doua stele. Iti mai amintesti? Erai ***Alecs***. ![]()
Asta pentru ca atunci cand s-a schimbat forumul, o parte din conturi au fost pierdute, inclusiv al meu.
Si oricum as fi vrut de la inceput cu doua stele pentru ca reprezinta stelele aferente celor 23 de campionate. Cand ajungem la 30 mai adaug una
Dar era luat.. si mi-a venit tarziu ideea sa schimb "x-ul" in "cs"
![]()
Imi amintesc de problema ta. Era zarva mare. ![]()
Se mai pot face schimbari de nume? Daca da, as dori noul nick sa fie unbaiatdinpeluza
Multumesc
precum spuneam. nu se mai fac schimbari de nickuri.