As dori schimbarea nickname-ului din LeGenD in Andrei. Se poate?
Mersi anticipat
As dori schimbarea nickname-ului din LeGenD in Andrei. Se poate?
Mersi anticipat
Ghinion! Mai e cineva cu acest nick: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?act=members
@Lari dar userul Andrei nu a mai intrat pe site din:
6th September 2008 - 06:25 PM
Doar adminul decide daca-l schimba sau nu...
O fi in delegatie... ![]()
Stiu ca doar adminu' decide, nu am vrut decat sa-i dau o alta idee si sa usurez munca ambelor parti.
@LegenD
Vorbeste cu Azzido, el poate sa-ti schimbe numele...
Ok, multumesc mult. Am sa il rog daca poate sa mi-l schimbe in Andrei, daca nu ma voi gandi si la alt nume.
@Lari dar userul Andrei nu a mai intrat pe site din:6th September 2008 - 06:25 PM
Doar adminul decide daca-l schimba sau nu...
Asa am vrut si eu sa-mi schimb in *Alex* cu x si nu mai intrase din 2006.
Dar e bine si asa pana la urma..
Vand nickname "Axl", cu tot cu avatar. 5000 de postari, peste 10.000 vizualizari de profil. Eftin.
Vand nickname "Axl", cu tot cu avatar. 5000 de postari, peste 10.000 vizualizari de profil. Eftin.
Dar fara 5 stelute la profil ![]()
Se rezolva si asta.
Vad ca a lovit criza domne
rezolvat. zic eu...
salut!
As vrea si eu daca se poate schimbarea nickname-ului din mircea_10 in mirce a.
merci!
e luat nickul respectiv
Doresc si eu schimbarea nick-nameului din Cap1taN in CataLiNNN
Multumesc. ![]()
Doresc schimbare nickului in optzecisisase
Multumesc anticipat ![]()
nemilosule, tu esti deja un nick consacrat. Schimbandu-l in opzecisase nu mai insemni nimic.
S-au schimbat atatea nick-uri incat nici nu mai stiu cu cine stau de vorba. Cred ca pentru schimbarea lor e nevoie de motive serioase. Sa ti-l schimbi doar de dragul de a ti-l schimba, denota instabilitate.
Apropo, cica un tip s-a dus la primarie sa-si schimbe numele.
- De ce doriti sa va schimbati numele?
- Am un motiv intemeiat, ma cheama rahat Gheorghe.
- O, da, perfect de acord. Si cum ati vrea sa va numiti?
- rahat Vasile...
Asa si cu multi dintre voi.
Lasa ca nici tu nu ai fost Virgil de la inceput ![]()
Dar cum am fost?
virgil_slv, ceva de genul asta.
virgil_slv, ceva de genul asta.
Apreciez, ai tinere de minte, virgil slv. Vreau sa precizez ca eu nu mi l-am inlocuit, ci ca am renuntat la o parte din el. ![]()
Doresc sa schimb nick-ul lui Maye in Gigi Becali iar a lu' MoWeed in Argaseala. Se poate?
))
ati inceput sa exagerati cu schimbarile de nickuri.
nu mai schimb niciun nick daca nu aveti o explicatie logica pentru care cereti schimbarea
Doresc sa schimb nick-ul lui Maye in Gigi Becali iar a lu' MoWeed in Argaseala. Se poate?))
![]()
Nu , ca se supara Doamne - Doamne .