FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimbare Nickname

«12»
LeGenD28.08.2009 12:36

As dori schimbarea nickname-ului din LeGenD in Andrei. Se poate?

Mersi anticipat

Lari28.08.2009 13:20

Ghinion! Mai e cineva cu acest nick: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?act=members

bodanelu28.08.2009 13:40

@Lari dar userul Andrei nu a mai intrat pe site din:

6th September 2008 - 06:25 PM

 

Doar adminul decide daca-l schimba sau nu...

Lari28.08.2009 13:51

O fi in delegatie... :whistle:

 

Stiu ca doar adminu' decide, nu am vrut decat sa-i dau o alta idee si sa usurez munca ambelor parti.

MoWeed28.08.2009 14:00

@LegenD

 

Vorbeste cu Azzido, el poate sa-ti schimbe numele...

LeGenD28.08.2009 14:20

Ok, multumesc mult. Am sa il rog daca poate sa mi-l schimbe in Andrei, daca nu ma voi gandi si la alt nume.

*Alecs*28.08.2009 14:27
@Lari dar userul Andrei nu a mai intrat pe site din:

6th September 2008 - 06:25 PM

 

Doar adminul decide daca-l schimba sau nu...

 

Asa am vrut si eu sa-mi schimb in *Alex* cu x si nu mai intrase din 2006.

 

Dar e bine si asa pana la urma..

axl28.08.2009 14:58

Vand nickname "Axl", cu tot cu avatar. 5000 de postari, peste 10.000 vizualizari de profil. Eftin.

Daniel-Ionut28.08.2009 15:03
Vand nickname "Axl", cu tot cu avatar. 5000 de postari, peste 10.000 vizualizari de profil. Eftin.

 

Dar fara 5 stelute la profil :naughty:

axl28.08.2009 15:04

Se rezolva si asta.

MoWeed28.08.2009 16:27

Vad ca a lovit criza domne

Azzido28.08.2009 17:38

rezolvat. zic eu...

mircea_1028.08.2009 18:06

salut!

As vrea si eu daca se poate schimbarea nickname-ului din mircea_10 in mirce a.

 

merci!

Azzido29.08.2009 16:53

e luat nickul respectiv

Cap1taN31.08.2009 05:37

Doresc si eu schimbarea nick-nameului din Cap1taN in CataLiNNN

Multumesc. :steagcruce:

nemilosul31.08.2009 07:11

Doresc schimbare nickului in optzecisisase

 

Multumesc anticipat :)

Virgil31.08.2009 11:39

nemilosule, tu esti deja un nick consacrat. Schimbandu-l in opzecisase nu mai insemni nimic.

 

S-au schimbat atatea nick-uri incat nici nu mai stiu cu cine stau de vorba. Cred ca pentru schimbarea lor e nevoie de motive serioase. Sa ti-l schimbi doar de dragul de a ti-l schimba, denota instabilitate.

 

 

Apropo, cica un tip s-a dus la primarie sa-si schimbe numele.

- De ce doriti sa va schimbati numele?

- Am un motiv intemeiat, ma cheama rahat Gheorghe.

- O, da, perfect de acord. Si cum ati vrea sa va numiti?

- rahat Vasile...

 

Asa si cu multi dintre voi.

*Alecs*31.08.2009 12:01

Lasa ca nici tu nu ai fost Virgil de la inceput ;)

Virgil31.08.2009 12:11

Dar cum am fost?

*Alecs*31.08.2009 12:17

virgil_slv, ceva de genul asta.

Virgil31.08.2009 12:23
virgil_slv, ceva de genul asta.

 

Apreciez, ai tinere de minte, virgil slv. Vreau sa precizez ca eu nu mi l-am inlocuit, ci ca am renuntat la o parte din el. :beer2:

 

*Alecs*31.08.2009 12:25
:happy:
Ronnie31.08.2009 14:14

Doresc sa schimb nick-ul lui Maye in Gigi Becali iar a lu' MoWeed in Argaseala. Se poate? :))))

Azzido31.08.2009 15:56

ati inceput sa exagerati cu schimbarile de nickuri.

nu mai schimb niciun nick daca nu aveti o explicatie logica pentru care cereti schimbarea

Maye31.08.2009 18:35
Doresc sa schimb nick-ul lui Maye in Gigi Becali iar a lu' MoWeed in Argaseala. Se poate? :))))

:))

Nu , ca se supara Doamne - Doamne .

«12»