FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VIDEO NEWS!

«12»
Juventu$13.12.2005 10:46

dap sunt marfa !!! :twisted:

armanovici13.12.2005 19:38

verificati videonews...in perioada campionatului mondial de handbal o sa incerc sa va tin la curent si cu stiri de la echipa noastra de handbal feminin!!

armanovici17.12.2005 11:27

EXTRAORDINARA PERFOMANTA A FETELOR LA VIDEONEWS!!!INTERZIS AMATORILOR DE TELENOVELE>>>SE LASA CU LACRIMI!!

dbd17.12.2005 14:48

auzi armanovici te-as ruga daca poti sa faci rost de undeva de bataia intre suporterii dinamovisti si cei stelisti din Ghencea de la acel meci 2-2 ...anul asta ....pls...stiu ca aratasera cateva secvente din ea la stirile tvr1... :)

armanovici17.12.2005 15:15

din pacate nu am de unde sa fac rost. :( si eu as vrea sa am de unde...

dbd17.12.2005 15:20

:(:(:( cu tvr nu ai cum ??? :(:(:(

pacat... :(:(:(

atunci dupa cum spuneam in alt topic ... sa faci o sectiune video cu batai... :? :roll:

armanovici17.12.2005 15:33

din cate stiu eu acesta este siteul www.Steaua.ro nu www.local-kombat.ro

 

Poti discuta cu MM pe tema asta poate inaugureaza o sectiune video cu asa ceva pe siteul oficial!

I.N.Money17.12.2005 15:38

Foarte buna ideea sa puneti la video news performanta fetelor noastre.Alti dupa cum ne-ai aratat tu,Armanovici pun poze anti Steaua la ei pe site,in schimb voi puneti filmulete cu una dintre cele mai mari performante sportive ale Romaniei pe care le-am trait.Bravo

dbd17.12.2005 17:28

ok...scuze armanovici... :( ...

armanovici03.01.2006 18:40

Nu va impacientati pentru intarzierile de la videonews...se va remedia la sfarsitul saptamanii...probleme de ordin tehnic!

 

Multumim pentru intelegere!!!

cristianotopeanu04.01.2006 05:23
Altii pun poze anti Steaua la ei pe site,in schimb voi puneti filmulete cu una dintre cele mai mari performante sportive ale Romaniei pe pe care le-am trait.Bravo

 

 

Justa observatie. Poate si de aceea site-ul www.fcsteaua.ro este apreciat; posibil ca si bunul-simt sa mai conteaze uneori, iar atacurile practic inexistente la adresa rivalelor (si fara obscenitati) contribuie la prestigiul site-ului pe care te afli acum.

Papp04.01.2006 12:09

Buna idea! FORZA Steaua

S P R E 2 3

armanovici08.01.2006 19:47

Ne cerem scuze dar din cauza unor probleme tehnice intre 8.01.06 si 15.01.06 sectiunea videonews va lua o binemeritata pauza...din pacate nu vor mai aparea nici promisele imagini cu dl Cosmin Olaroiu de la emisiunea Realitatea Sportiva..

 

Multumim anticipat!

dbd09.01.2006 13:34

dar dupa 15 incolo se vor adauga si alte videouri ?

armanovici09.01.2006 14:39

incepand cu data de 17.01.2006 Videonews revine pe www.fcsteaua.ro cu informatiile aparute zilnic la stirile sportive..

armanovici16.01.2006 16:00

Sectiunea Videonews a revenit in forta!

In fiecare seara veti putea urmari stiri importante despre echipa noastra,stiri preluate de la emisiunile sportive ale principalelor canale de telviziune!

armanovici10.02.2006 20:39

continuarea aici:http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2372

 

Topic inchis/

«12»