FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VIDEO NEWS!

«12»
SteauaToronto19.10.2005 17:09

S-a creat video news! Este un fel de player cum are UEFA.com cu video pus inaintea meciului cu declaratii si alte chestii!

 

Il puteti accesa pe www.fcsteaua.ro pe prima pagina si pentru a vizualiza trebuie sa apasati play!

SteauaToronto25.10.2005 18:40

De acum in fiecare seara la video news se va pune video despre Steaua(reportaje,interviuri,goluri adversare)! Vizitati in fiecare seara fcsteaua.ro si veti viziona news despre echipa favorita in format video!

 

 

 

(STEAUATORONTO SI Marcel TUT)!

 

 

Am deblocat topicul puteti sa lasati comentarii si sugestii aici! Multumesc!

Anya-Germany26.10.2005 13:39

te iubesc Steaua

sorin_77726.10.2005 14:20

Coool... imi place la nebunie... nu se poate sa vedem si reluarile celor mai importante faze din timpul live textului de la partide? Sau, datorita traficului, se blocheaza si nu ar ami vedea nimeni?

Virgil27.10.2005 03:35
te iubesc Steaua

 

Si noi te iubim Germania !

SteauaToronto27.10.2005 17:18

Deci de acum am fixat o ora! In jurul orei 24 se va pune la VIDEO NEWS stirile zilnice despre Steaua!

armanovici27.10.2005 17:37
Deci de acum am fixat o ora! In jurul orei 24 se va pune la VIDEO NEWS stirile zilnice despre Steaua!

 

speram pe viitor sa fie cat mai devreme ora la care o sa fie puse pe site..oricum in ipoteza unei intamplari neprevazute,in cel mai rau caz o sa fie puse pe site mai tarziu(de inregistrat tot o sa le inregistram,problema e sa nu fim ocupati unul din noi:o si in cazul asta o sa fie intarzieri ) Speram sa va faceti un obicei din a intra pe site sa vedeti zilnic imagini si interviuri cu jucatorii si/sau reportaje despre SuperSteaua..

armanovici27.10.2005 18:48

Ce parere aveti despre fisierele TS?? merita sa folositi VLC media player pt calitate sau preferati vechiul format mpg cu calitate mai low?

sorin_77728.10.2005 04:11
Ce parere aveti despre fisierele TS?? merita sa folositi VLC media player pt calitate sau preferati vechiul format mpg cu calitate mai low?

 

prefer de departe VLC media... e cea mai optima solutie...

Virgil28.10.2005 11:28
prefer de departe VLC media... e cea mai optima solutie...

 

Si de aproape,de aproape ce preferi ? :)

armanovici03.11.2005 15:17

Azi veti avea parte la pauza de rezumatul primei reprize la VIDEONEWS si rezumatul meciului imediat dupa fluierul final.!!!

SUCCES BAIETILOR

zarboss03.11.2005 18:19

multumim.. pentru rezumate ...

SUCCES

Virgil04.11.2005 05:46

Bravo baieti ! Felicitari.

cristianotopeanu04.11.2005 18:42
Ce parere aveti despre fisierele TS?? merita sa folositi VLC media player pt calitate sau preferati vechiul format mpg cu calitate mai low?

 

prefer de departe VLC media... e cea mai optima solutie...

 

 

Eu consider doar ca este optima, e suficient atat :D.

Radu mic09.11.2005 03:06

o mica corectie...golul lui herta care il avem noi pe site este inscris de rafael si nu de marcelinho.

am urmarit meciul! marcelinho inscrie primul gol apoi pantelici si ultimul rafael!!

nu e vina voastra ca doar e in germana!!! :lol:

Radu mic09.11.2005 15:44

...se aude???? :?: :wink:

armanovici10.11.2005 15:57
o mica corectie...golul lui herta care il avem noi pe site este inscris de rafael si nu de marcelinho.

am urmarit meciul! marcelinho inscrie primul gol apoi pantelici si ultimul rafael!!

nu e vina voastra ca doar e in germana!!! :lol:

Comentatorul zice ca e Marcelinho...de aici confuzia...

armanovici12.11.2005 10:38

Imi cer scuze ca nu am anuntat pana acum..Nu este neaparat nevoie sa aveti VLC media player,este posibil sa deschideti fisierele TS si cu media player CLASIC!

armanovici13.11.2005 12:41

Am o rugaminte...Cei care aveti imagini filmate la meciuri,imagini netransmise de posturi de televiziuni,sau imagini inedite va rog sa ma contactati pentru a le atasa meciurilor respective..astfel vom avea meciuri cu materiale atasate cat mai atragatoare...

 

Va multumesc anticipat!

Radu mic13.11.2005 16:18
o mica corectie...golul lui herta care il avem noi pe site este inscris de rafael si nu de marcelinho.

am urmarit meciul! marcelinho inscrie primul gol apoi pantelici si ultimul rafael!!

nu e vina voastra ca doar e in germana!!! :lol:

Comentatorul zice ca e Marcelinho...de aici confuzia...

Corect...uite si dovada de pe site-ul nemtesc Goals: 1:0 Marcelinho (7.), 2:0 Pantelic (48.), 3:0 Rafael (52.)

armanovici14.11.2005 16:26

Intereseaza pe cineva sa pun imagini din seara asta de pe TV Sport,declaratii Jiji despre cum a vrut sa il aduca pe Badea la Steaua,cum a jucat fotbal la Dinamo,sustinere Popescu etc...??

Motanu D14.11.2005 16:48

Eventual, daca poti, ignora-l complet pe Jiji. Nu merita sa ocupi spatiul cu materiale despre acest individ.

armanovici15.11.2005 16:58

VA READUC LA CUNOSTINTA!

 

Am o rugaminte...Cei care aveti imagini filmate la meciuri,imagini netransmise de posturi de televiziuni,sau imagini inedite va rog sa ma contactati pentru a le atasa meciurilor respective..astfel vom avea meciuri cu materiale atasate cat mai atragatoare...

 

Va multumesc anticipat!

armanovici26.11.2005 08:48

Declaratii Radoi si Nicolita la sfarsitul meciului doar la Videonews!!!

steauaclub.tk02.12.2005 19:47

Foarte interesante aceste videonews de pe site. Bravo! 8)

«12»