FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - Fcm Bacau 1-1 (0-1)

«12»
Ronnie23.08.2009 10:59

Primul test greu al echipei noastre vine sambata viitoare impotriva moldovenilor de la FCM Bacau, echipa care in primele doua etape a castigat ambele partide cu scorul de 4-0.

 

Steaua 2 vine dupa "derby-ul" cu Dinamo 2 castigat cu scorul de 1-2, meci disputat in deplasare.

Maye23.08.2009 11:05

II batem ca doar astia sunt din Bacau :D

MoWeed23.08.2009 12:33

Ronnie, tu cu cine tii? Cu moldovenii tai?

Ronnie23.08.2009 12:40

Cu Steaua la acest meci. Cu moldovenii mei tin sa promoveze. :)

MoWeed23.08.2009 12:47

Mai bine nu mah. Daca venim dupa aia eu cu Maye la Bacau si tre sa ne dai berile?

Ronnie23.08.2009 13:15

Ma prefac ca am probleme la facultate in ziua aia si voi fi plecat din Bacau.

Maye23.08.2009 13:39

Degeaba ma.Tot te gasim.Nu scapi nici in gaura de sarpe.

clausblaus23.08.2009 19:00
Ronnie, tu cu cine tii? Cu moldovenii tai?

 

Cu siguranta,la meciul asta,cu un ochi va plange si cu celalalt va rade! :naughty:

Alexandru H.23.08.2009 19:38

Anul asta Bacaul s-a schimbat mult in bine. Sunt si mai multi bani si mai multe interese.

 

Tin cu FCM-ul aici... Steaua II nu are nevoie de puncte pentru a promova ;)

clausblaus24.08.2009 07:23

@Alexandru H

 

Pe langa bani si interese(nu prea am inteles sensul cuvantului-interese)nu ar strica si ceva ambitie,ceva mai multa dorinta din partea celor implicati,pentru a reveni pe prima scena.

Mie mi se pare ca Seche se multumeste sa ridice 2-3 tineri pe sezon,pentru a castiga ceva de pe urma lor.Este o parere personala si nu are legatura cu antipatia mea vis-a-vis de respectivul personaj.

Alexandru H.26.08.2009 14:06
@Alexandru H

 

Pe langa bani si interese(nu prea am inteles sensul cuvantului-interese)nu ar strica si ceva ambitie,ceva mai multa dorinta din partea celor implicati,pentru a reveni pe prima scena.

Mie mi se pare ca Seche se multumeste sa ridice 2-3 tineri pe sezon,pentru a castiga ceva de pe urma lor.Este o parere personala si nu are legatura cu antipatia mea vis-a-vis de respectivul personaj.

 

Seche a renuntat la echipa. Acum e controlata de municipalitate.

Ronnie26.08.2009 16:09

@Alexandru

 

Seche inca este in spatele acestei echipei.

clausblaus26.08.2009 17:25

@Alexandru

Sincer,ma mira ca nu stii cine este seful la FCM.

@Ronnie

Nu cred ca nu vei tine,macar un pic,cu Bacaul!

Alexandru H.26.08.2009 18:21
@Alexandru

 

Seche inca este in spatele acestei echipei.

 

Rol secundar... ceea ce in conditiile actualului conflict cu primarul Stavarache inseamna exact nimic... Singurul motiv pentru care mai e mentionat in decor sunt spatiile din Piata Centrala, care ar trebui sa reintre in proprietatea municipalitatii la anul.

 

Echipa e controlata de SC FCM Bacau SA, fostul presedinte al echipei, Relu Damian, devenind presedintele Consiliului de Administratie al noii structuri sportive. Consiliul de Administratie e votat de Consiliul Local.

 

Dragii mei, stiu prea bine cine e in spatele acestei echipe. S-a mai schimbat situatia anul asta... ;)

 

 

romanasu28.08.2009 10:15

Cum putem vedea meciul?

-Pe ce teren se joaca meciul (si cum se poate ajunge acolo) ?

-la ce ora se joaca (29 august ora 11:00 ?)

-cat costa biletul?

dayra28.08.2009 10:48
Cum putem vedea meciul?

-Pe ce teren se joaca meciul (si cum se poate ajunge acolo) ?

-la ce ora se joaca (29 august ora 11:00 ?)

-cat costa biletul?

 

 

-Meciul se joaca pe terenul 6 din incinta Complexului Sportiv Steaua.Se ajunge usor...intri pe poarta din stanga a stadionului, faci dreapta pe langa terenul de rugby si in capat vei vedea terenurile de antrenament.:)Cel pe care se joaca este primul din stanga, il vei recunoaste pentru ca este amenajat...

-29 august, ora 11.00

-intrare libera

KERATOCONUS28.08.2009 11:18
Tin cu FCM-ul aici... Steaua II nu are nevoie de puncte pentru a promova ;)

 

 

Tradatorule!!! :angry::boxing::chair:

Alinutzu194728.08.2009 12:36

Merge careva la meci ??

Andrei-Cristian28.08.2009 13:14

Hai FCM :hypocrite:

 

Nu are Steaua nevoie de aceste 6 puncte in timp ce Bacaul poate face multe cu ele :thumbsup:

Vreau sa vad Steaua mai des pe viu , deci vreau Bacaul in Liga 1 !

 

Bacau cu sufletul

Steaua cu inima :steagcruce:

Daniel-Ionut28.08.2009 14:27

Ma deci este la 11 nu?

Ca stiam ca e la 19, si ca se joaca pe terenul 2 :confused:

 

Deci vin :oleole:

Alexandru H.28.08.2009 14:56
Tradatorule!!! :angry::boxing::chair:

 

Steaua II nu e Steaua. Oricat as fi de generos ;)

Daniel-Ionut28.08.2009 15:02
Steaua II nu e Steaua. Oricat as fi de generos ;)

 

Tot tradator esti :spank:

Alexandru H.28.08.2009 15:22
Tot tradator esti :spank:

 

Dupa ce a plecat si Goian, chiar nu mai am de ce sa tin cu Steaua :wave:

 

Hai Adunatii Copaceni!

Daniel-Ionut28.08.2009 15:30
Dupa ce a plecat si Goian, chiar nu mai am de ce sa tin cu Steaua :wave:

 

Hai Adunatii Copaceni!

 

DEMISIA, DEMISIA dp forum!

Andrei-Cristian28.08.2009 18:21

@ Alexandru H.

Steaua e o stare de spirit , Steaua e ce poti iubi fara a fi mintit , Steaua nu e Goian , Steaua nu e Radoi ( chiar daca imi pare foarte rau dupa ei ) si mai ales Steaua NU E George Becali !

 

:steagcruce::steag_cruce_invers:

«12»