@Alexandru
Seche inca este in spatele acestei echipei.
Rol secundar... ceea ce in conditiile actualului conflict cu primarul Stavarache inseamna exact nimic... Singurul motiv pentru care mai e mentionat in decor sunt spatiile din Piata Centrala, care ar trebui sa reintre in proprietatea municipalitatii la anul.
Echipa e controlata de SC FCM Bacau SA, fostul presedinte al echipei, Relu Damian, devenind presedintele Consiliului de Administratie al noii structuri sportive. Consiliul de Administratie e votat de Consiliul Local.
Dragii mei, stiu prea bine cine e in spatele acestei echipe. S-a mai schimbat situatia anul asta... 