![]()
Viata de STELIST usor,usor am inceput s-o inteleg
Incet,incet am invatat s-aleg
Nu m-au tentat nici ciorile nici cainii
Ce am simtit in Ghencea a fost si este unic !!!
![]()
Acum respir doar aer ros'albastru
Si sufletul meu de ULTRAS ma inaltza
Mai sus de cer m-am ridicat
Cand Steaua-n suflet mi-a intrat
![]()
Orice-ar fi si ce s-ar intampla
Noi STELISTII !!! Noi traim prin EA
Traim prin Steaua oricum si orice-ar fi
Chiar daca pierde n-o vom parasi !!!
![]()
E viatza pentru noi si ne da putere
Atunci cand toate n-i se par mai grele
Oricand,oricum,oriunde...
Viatza are un singur nume Steaua Bucuresti
Chiar daca nu au toate rima...sunt scrise din suflet !!! Cine iubeste Steaua cu adevarat intelege cuvintele astea ... Forza Steaua
