FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stadioane.

«123»
steff27724.10.2005 10:44
Pai potaile cand au jucat in 99 au jucat pe Da Luz....cine stie poateasta e nou si  construit peste ala vechi.

Hai sa va lamuresc, ca doar trec in fiecare zi pe langa el cand merg la munca.

Stadionul este nou, finalizat cu putin timp inainte de Euro2004 si a fost construit langa cel vechi, care a fost daramat treptat,in functie ce se ridica cel nou. Stadionul se numeste Estadio da Luz (stadionul luminii),asa cum se numea si cel vechi.

La fel s-a intamplat si in cazul stadionului Jose Alvalade (sporting).

zarboss29.10.2005 16:01

eu nu am nimic cu tine luc .. dar ai sarit ca ars la o remarca de-a mea .. si prin ce am scris mai sus..daca te-am jignit intr-un fel imi cer scuze ..vroiam de fapt sa-ti atrag atentia cu cine stai de vorba...

la urma urmei asta e un forum asa ca fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea...

daca nu ai aflat comunistii au fost inlaturati de la putere si acum avem dreptul la libera exprimare

zarboss29.10.2005 16:04

stadion 1

116997422cb36363edc69_460_345_.jpg

zarboss29.10.2005 16:05

stadion 2

116997437b0d1608e6e53_460_153_.jpg

116997437b0d1608e6e53_460_153_.jpg

zarboss29.10.2005 16:05

stadion 3

116997567f4af8f0e1852_460_151_.jpg

116997567f4af8f0e1852_460_151_.jpg

zarboss29.10.2005 16:07

stadion 4

zarboss29.10.2005 16:07

stadion 5

zarboss29.10.2005 16:08

stadion 6

116997472585fdc95d61b_460_228_.jpg

I.N.Money29.10.2005 17:53

Asta sigur e pe Terra?? :lol:

FanSteaua4Life29.10.2005 20:22
Asta sigur e pe Terra??  :lol:

Nu Oliver...am ajus in alta galaxie... :lol: :lol: :lol:

Super marfa stadioanele...

I.N.Money30.10.2005 09:07
Asta sigur e pe Terra??  :lol:

Nu Oliver...am ajus in alta galaxie... :lol: :lol: :lol:

Super marfa stadioanele...

Stai asa ca face si Jiji unu la fel :lol:

zarboss30.10.2005 13:51
Asta sigur e pe Terra??  :lol:

ESTE si il fac chinezii.. trebuie sa fie gata pana in 2008... daca vezi ce construiesc chinezii astia te imbolnavesti... sa vezi ce sala de teatru,spectacole si concerte au ,si ce constructie si-au facut comitetul olimpic de natatie....

si daca stiti CCTV.... sa vedeti ce sediu vor sa-si contruiasca

luc30.10.2005 22:36
eu nu am nimic cu tine luc .. dar ai sarit ca ars la o remarca de-a mea .. si prin ce am scris mai sus..daca te-am jignit intr-un fel imi cer scuze ..vroiam de fapt sa-ti atrag atentia cu cine stai de vorba...la urma urmei asta e un forum asa ca fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea...

daca nu ai aflat comunistii au fost inlaturati de la putere si acum avem dreptul la libera exprimare

si?...cu cine vorbesc?aaa...apropos,am ramas 8O la pozele cu stadioanele alea.adevarate.(de fapt nu exista,dar sunt frumoase)

SteauaToronto30.10.2005 22:49
Asta sigur e pe Terra??  :lol:

ESTE si il fac chinezii.. trebuie sa fie gata pana in 2008... daca vezi ce construiesc chinezii astia te imbolnavesti... sa vezi ce sala de teatru,spectacole si concerte au ,si ce constructie si-au facut comitetul olimpic de natatie....

si daca stiti CCTV.... sa vedeti ce sediu vor sa-si contruiasca

 

 

Chinezii sunt cei mai despteti oameni de pe Terra! Ei si Japonezii sunt creierul( care fac munca) iar Americanii si altii ii copie! Am aici prieteni chinezi care se duc la Universitate! Cat stiu aia te imbolnavesti dar problema care e acolo prea multi oameni si nu e spatiu din ce mi-au zis ei!

zarboss31.10.2005 08:39

luc .. vad ca nu te duce capul prea mult frate ....is adevarate .. dar nu sunt gata ce ti-am aratat ...e cum vor arata

steff27731.10.2005 10:37

Estadio da Luz (Benfica - Juventus)

DSC01204.jpg

DSC01216.jpg

DSC01209.jpg

DSC01204.jpg

DSC01216.jpg

luc07.11.2005 15:07
luc .. vad ca nu te duce capul prea mult frate ....is adevarate .. dar nu sunt gata ce ti-am aratat ...e cum vor arata

nuuu....serios?si io care deja ma pregateam sa merg sa le vizitez.... :roll: (sunt ironic,draga zarboss,nu stiu pe care nu ne duce capul)

«123»