FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Miguel Angel Karim Simoes Fazenda - Echipa a-2-a

«12»
Marius02.08.2009 08:13

Sa-mi bag ****... Miguel Angel Karim Simoes Fazenda + Tininho... si e din mozambic?

D4v1dstelist05.08.2009 10:33

Ce nume de profesor universitar are.

dee06.08.2009 18:58
cum o sa-l strige pe asta la statia de amplificare a stadionului? :blink:

 

pai o sa fie ceva de genul MAKSZ, adica MAX :P

portughezii intotdeauna au multe prenume, ca asa le e traditia, mai ales daca au un arbore genelogic cu rezonanta (vechi).

 

Am senzatia ca e un jucator de exceptie, ce va aduce un plus echipei si poate Steaua Bucuresti va castiga Campionatul Romaniei in 2010!

mircea_1007.08.2009 06:50

va aduce un plus...echipei a doua ...

Daniel-Ionut22.08.2009 17:43

Cocosatul de la Notre Dame este foarte slab... chiar si pentru echipa a 2-a.

bodanelu12.10.2009 12:35

Contract reziliat. Bye bye tinere...

1on20.10.2009 16:14

Cred cã e jucãtorul din istoria Stelei cu cel mai lung nume.

«12»