02.08.2009 08:13
Sa-mi bag ****... Miguel Angel Karim Simoes Fazenda + Tininho... si e din mozambic?
Sa-mi bag ****... Miguel Angel Karim Simoes Fazenda + Tininho... si e din mozambic?
Ce nume de profesor universitar are.
cum o sa-l strige pe asta la statia de amplificare a stadionului?![]()
pai o sa fie ceva de genul MAKSZ, adica MAX ![]()
portughezii intotdeauna au multe prenume, ca asa le e traditia, mai ales daca au un arbore genelogic cu rezonanta (vechi).
Am senzatia ca e un jucator de exceptie, ce va aduce un plus echipei si poate Steaua Bucuresti va castiga Campionatul Romaniei in 2010!
va aduce un plus...echipei a doua ...
Cocosatul de la Notre Dame este foarte slab... chiar si pentru echipa a 2-a.
Contract reziliat. Bye bye tinere...
Cred cã e jucãtorul din istoria Stelei cu cel mai lung nume.