Dan/Ionuț/Ion, 21 ani, student UTCB, FILS, an III. Primul meci al Stelei - în 2006, cu Middlesbrough (în clasa a XI-a), primul pe Ghencea - cu Realu' din Madrid. Deci cam târziu, da-n condițiile date atât s-a putut. Abonat la T2 din 2007, de când am intrat la facultate, pânã în vara asta, când m-am mutat la P2-PS.
