FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa Ne Cunoastem

«12»
1on23.07.2009 15:36

Dan/Ionuț/Ion, 21 ani, student UTCB, FILS, an III. Primul meci al Stelei - în 2006, cu Middlesbrough (în clasa a XI-a), primul pe Ghencea - cu Realu' din Madrid. Deci cam târziu, da-n condițiile date atât s-a putut. Abonat la T2 din 2007, de când am intrat la facultate, pânã în vara asta, când m-am mutat la P2-PS.

ultras200424.07.2009 17:56

Marin, 22 de ani, student la facultatea de energetica din Oradea, lucrez in vanzari la o companie de nesimtiti care se fac ca ma platesc. la primul meci am fost prin martie 2003 la Timisoara cand au venit vreo 500 de suporteri din Bucuresti cu trenul. in Ghencea doar la nord am stat si am fost membru al grupului Desant.

1on24.07.2009 18:02

Ãla n-a fost meciul când la AEK apãra un american? Parcã Steve Reese îl chema. ªi țin minte c-a comis-o atunci.

fcsb-4724.07.2009 18:05

Catalin, 21 ani, student la management, membru Glas.

SteLuTzZz25.07.2009 11:22
Catalin, 21 ani, student la management, membru Glas.

 

ionut .. nu mintii :))

fcsb-4725.07.2009 12:59

cum vrei tu sa`mi spui....

ultras_andrei_i29.07.2009 15:54

Andrei, 20 de ani,student la ASE,la facultatea de Management Economic.Originar din Tg-Jiu,vin in peluza de aproximativ 4 ani,independent,ma stiu cu cativa baieti din brigazi,atat din Nord cat si din Sud.

dr.enu31.07.2009 11:24

Parca suntem la matrimoniale aici :))

Dan ma numesc ( toata lumea ma stie drept enu ), 22 ani, din Ramnicu Valcea dar la Sibiu la facultate.Sunt membru Vacarm din 24 februarie 2005 (la meciul cu Valencia mi-am primit fularul). Alte detalii... d***@***

bogdan_p30.08.2009 07:38

Noroc:)))))))))))

korynna30.08.2009 12:04
Noroc:)))))))))))

 

Da' tu cine esti ca nu te cunosc. :P

irriducibil19oo13.09.2009 16:10

citesc si rad de nebun ce e postat pe aici.sper sa nu va suparati,singurul motiv pt care rad e ca toti sunteti copii si nu stiu ce caut pe aici.daca tot am intrat hai sa scriu si 3 cuvinte dsp mine.sunt antonio "blondu",anto pt apropiati,vin din 90 in catedrala,cativa ani la sud la inceput,membru fondator Peluza Nord,membru fondator C.A.G.(colentina anti giulestina),membru fondator INSURGENTII.pt monent nu mai fondez nimic:D ,de curand am absolvit 5 ani de facultate prin penitenciarele patriei,ma mut la sud cu ocazia primului meci de acasa.ultras pana la moarte

STARforce28.04.2010 10:36

Cu ocazia impliniri a 35 de primatoamne allow myself to introduce myself....heheh

Sunt un cetatean cuminte!

keluboss07.01.2011 15:19

Salut. Sunt Alex taman am schimbat prefixul, de 11 ani fac presa sportiva, momentan intregesc marea familie ros-albastra a TVR-ului puternic prezenta si pe fcsteaua.ro :)))))

Prima oara am calcat in peluza undeva in 1995 la un meci cu U Craiova. Ne-a vrajit pe mai multi Simi din Berceni coleg cu mine de liceu, prieten foarte bun cu Taurul,. Am incercat tot timpul sa pastrez un profil cat my low, pana la startarea acestui proiect denumit Suporter prin care vreau sa resuscitez atat cat pot fenomenul de la noi

«12»