Hai noroace :
Vali sau Lucian deopotriva , 29 de ani , merg pe stadion din '97 !
Am cochetat prin Nord pana prin 2003 (exersand momentele de lauri alei AU), apoi m-am retras la Sud unde m-am identificat cu mentalitatea si spiritul mult mai.....ultra' !
Am fost si-am ramas independent desi am facut zeci de deplasari, ce-i drept mai putin regulate in ultimii 3 ani (bifez orasele din proximitate, gen Urziceni, Pitesti, Ploiesti, Brasov etc.. )
Tatal meu e petrolist dar a tinut sa ma duca in '96 pe un frig grozav la Steaua-Juve cu Rampula-n poarta
, a fost cadoul pentru ziua mea !
Sper sa am cursivitate in peluza si sa ma retrag pe la 40 de ani !
Am terminat Poli, actualmente fac statistica, dinamica si expansiune in marketing.