22.10.2005 20:30
Nu cred in victoria lui Levsky, dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele. Stai ca inca nu s-a jucat primul meci...oricum o sa aveti un meci foarte greu
Acum va fi triplu mai greu dupa egalul cu olandezii. :evil: Vom ataca pe toate flancurile sa recuperam punctele pierdute si ne pot surprinde cu usurinta pe contraatac. Ca sa nu mai spun de meciul cu Moscova...
