Steaua eshte bine tim, grupa Stelei eshte poatre puternic, doar Steaua avea shansule. Nu trebvue pesimiste (cau Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]) Steaua avea shansule joca faialul cupei UEFA (cu CSKA Sofia) :lol:
Supcesc ecipei Steaua, dorez bucurie mare toate suporteri Steaua. Eu bucurie mare de factul si Steaua si CSKA avem bune jocatori si putem vedem mecilor bine. Noi acest sezon anvingem Leverculzen si Liverpool, eu vreu si Steaua a bate clubilor mare evropene. Steaua eshte nume din Evropa, si voi trebvue optimisti.
Meu ICQ eshte 284524124
e-mail: m***@***
Yahoo masenger: milan_nikolov
avea si programul SKYPE.
Forza Steaua si forza CSKA
