FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Milan din Bulgaria

«12»
milan_nikolov07.10.2005 10:44

Steaua eshte bine tim, grupa Stelei eshte poatre puternic, doar Steaua avea shansule. Nu trebvue pesimiste (cau Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]) Steaua avea shansule joca faialul cupei UEFA (cu CSKA Sofia) :lol:

Supcesc ecipei Steaua, dorez bucurie mare toate suporteri Steaua. Eu bucurie mare de factul si Steaua si CSKA avem bune jocatori si putem vedem mecilor bine. Noi acest sezon anvingem Leverculzen si Liverpool, eu vreu si Steaua a bate clubilor mare evropene. Steaua eshte nume din Evropa, si voi trebvue optimisti.

Meu ICQ eshte 284524124

e-mail: m***@***

Yahoo masenger: milan_nikolov

avea si programul SKYPE.

Forza Steaua si forza CSKA

reddog07.10.2005 10:46

Finala cu Sofia???Buna gluma pe azi. Chiar ca am si ras la faza asta. Steaua poate, voi... :roll:

I.N.Money07.10.2005 10:48

mai e Yanev ala la voi?? ca era bun... 8)

milan_nikolov07.10.2005 10:58

Da, Hristo Yanev eshte la CSKA, avem poarte buni jocatori. Noi putem jocat final. :D

I.N.Money07.10.2005 11:01

Cam greu...crezi ca ne vrea Europa de Vest??? Deja nu si-au revenit de furie ca a luat CSKA Moskova Cupa UEFA 8) .

reddog07.10.2005 11:03

Nu mai imi amintiti de rusi ca suntem cu ei in grupa. Ce finala mai??? Daca o mai vad si pe asta ma convertesc la budism.

I.N.Money07.10.2005 11:05

E nasol de voi Reddog cu CSKA...ca nu au vandut mai nimic,,,si daca nu facea CIsse hentu ala in min 82 de il vedeam si din avion acum aveau si Supercupa Europei in vitrina 8)

reddog07.10.2005 11:08

Pai sa stii ca am tinut cu ei acolo. Chiar mi-a parut rau de ei.

I.N.Money07.10.2005 11:10

Si mie...da m-am bucurat cand i-au ars pe Sporting pe Jose Alvalade 8) nimeni nu se astepta.

reddog07.10.2005 11:10

Nu chiar nimeni. N-o fi Sporting mare galactica. :twisted:

I.N.Money07.10.2005 11:12

Pai aveau si 1-0 la pauza...jucau si pe teren propriu....

reddog07.10.2005 11:22

Da, jucau pe teren propriu, dar asta nu e totul. Din cate imi amintesc erau in pase cam proaste pe atunci.

I.N.Money07.10.2005 12:11

Asa este...daia e frumos fotbalul....de cativa ani incoace numa surprize avem.

milan_nikolov07.10.2005 15:25

Grupa Steaua eshte poarte greu. Poli Timishoara va joca cu Sampdoria se vedem rezultatul.

milan_nikolov07.10.2005 15:26

Pe unde avea atach emblema la profilul meu?

Un!t3d Roon3y08.10.2005 02:59

Levski Sofia e buna???/ai bate pe Dinamo??? :D :twisted:

milan_nikolov08.10.2005 03:55
Levski Sofia e buna???/ai bate pe Dinamo??? :D  :twisted:

Nu, stiu voi doreste eshte, Levski nu avea tradicie la mecilr evropene. Levski eshte slab tim.

I.N.Money08.10.2005 06:21
Levski Sofia e buna???/ai bate pe Dinamo??? :D  :twisted:

Roon3y ei vad rosu in fata ochilor cand aud de Levski...e ca Dinamo pentru ei.

reddog10.10.2005 15:58
Grupa Steaua eshte poarte greu. Poli Timishoara va joca cu Sampdoria se vedem rezultatul.

 

Ala e un banal amical. Nu poti compara un amical cu un meci oficial contand pentru calificarea in urmatoarea faza UEFA.

sorin_77710.10.2005 16:21

reddog vorbesti cu un suporter al unei echipe care a adus in Ghencea mai multi sustinatori decat ati fi adus voi vreodata cu Dinamo... Nu vreau sa fiu rau dar, tot respectul pentru CSKA Sofia...

Discutia tindea catre o victorie a rivalilor lor de moarte, levski, in fata voastra... Crezi ca e posibila? Eu unul sa fiu sincer NU!!! Pentru ca daca luati 3 puncte de la Herenven acasa ar fi pacat sa le pierdeti pe cele mai usoare din deplasare... pentru ca la voi vine castigatoarea trofeului... si nu vad cum scoateti voi camasa si faceti si cu astia 3 puncte acasa...

 

Pana la urma Steaua a cazut totusi cel mai bine pentru ca jucam cu cele mai slabe acasa... :wink:

reddog10.10.2005 16:26

Nu cred in victoria lui Levsky, dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele. Stai ca inca nu s-a jucat primul meci...

I.N.Money11.10.2005 07:15

Daca nu am insel Levski a scos-o pe Auxerre....deci nu sunt ultimii indieni care le-a trecut in cap sa joace fotbal...romanii cu echipele meci au belele. :lol:

MIREL6RADOI11.10.2005 08:38

Sunteti offtopic...aici se vb de Milan din Bulgaria,nu de sansele lui Dinamo cu levski :wink:

zarboss12.10.2005 04:42
Nu cred in victoria lui Levsky, dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele. Stai ca inca nu s-a jucat primul meci...

oricum o sa aveti un meci foarte greu

I.N.Money14.10.2005 14:27

Bine dar sa nu uitam ca astia strigau Dinamo cand am jucat cu ei anul trecut !! :roll:

«12»