Ne dati sau... ne dati tricoul ![]()
Ne dati sau... ne dati tricoul ![]()
cu forta a loat tricou cand sa l vedem si noi noua achizitie a oprit meciul:)))
Meseriași croații.
Au vãzut cã echipa nu merge, au închis meciul ![]()
Szekely joacã foarte bine, chiar și Surdu s-a schimbat, Toja pare mai însetat de fotbal și mai limpede(dar pânã la coordonator de joc e cale lungã.)... Par mai liniștiți bãieții, chiar cu un plus de tehnicitate de vitezã și tehnicitate. Cam ezitanți Goian și Ghionea în schimb.
Bãnel- eternul penibil.
Per total, ok.
Sã vedem și cu rușii...
Cu bulgarii. E cu ÞSKA Sofia.
Nu conteaza ce rezultat facem totul e sa facem un joc bun.Pana acum se vede o schimbare radicala fata de sezonul trecut
cu forta a loat tricou cand sa l vedem si noi noua achizitie a oprit meciul:)))
chiar,ce au facut croatii?! si cand se gandesc multi de pe aici,de pe net, sa mearga la budapesta si mai ales acum cand vin ungurii...facem,dregem,plm,etc!hai acum cu totii,fuga, la subtopic cu aia cu poza si cnp.ce ultra' frateeeeee!
si mai ales agitatori...