FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo Zagreb 1-0 (0-0)

«12»
Daniel-Ionut05.07.2009 18:13

Ne dati sau... ne dati tricoul :D

radusteaua2305.07.2009 18:15

cu forta a loat tricou cand sa l vedem si noi noua achizitie a oprit meciul:)))

SS Lazio05.07.2009 18:26

Meseriași croații.

Au vãzut cã echipa nu merge, au închis meciul :notangel:

 

Szekely joacã foarte bine, chiar și Surdu s-a schimbat, Toja pare mai însetat de fotbal și mai limpede(dar pânã la coordonator de joc e cale lungã.)... Par mai liniștiți bãieții, chiar cu un plus de tehnicitate de vitezã și tehnicitate. Cam ezitanți Goian și Ghionea în schimb.

Bãnel- eternul penibil.

 

Per total, ok.

Sã vedem și cu rușii...

1on05.07.2009 18:39

Cu bulgarii. E cu ÞSKA Sofia.

razvan2805.07.2009 22:09

Nu conteaza ce rezultat facem totul e sa facem un joc bun.Pana acum se vede o schimbare radicala fata de sezonul trecut

godsaveultras06.07.2009 00:07
cu forta a loat tricou cand sa l vedem si noi noua achizitie a oprit meciul:)))

 

chiar,ce au facut croatii?! si cand se gandesc multi de pe aici,de pe net, sa mearga la budapesta si mai ales acum cand vin ungurii...facem,dregem,plm,etc!hai acum cu totii,fuga, la subtopic cu aia cu poza si cnp.ce ultra' frateeeeee! :D si mai ales agitatori...

uncoltuitatdelume06.07.2009 18:08
«12»