FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo Zagreb 1-0 (0-0)

«12»
Virgil03.07.2009 18:36

Duminica 5 iulie 2009, de la 19:30 ora Romaniei, Steaua va intalni in al treilea meci de pregatire din Austria, pe campioana Croatiei, Dinamo Zagreb.

 

Meciul se va disputa in localitatea Bad Bleiberg.

 

b0RMA03.07.2009 19:29

Sper la o victorie,dar cred totusi ca va fi un egal...Sper ca macar acest meci sa fie televizat pentru ca este impotriva unei echipe mai...tari..

mircea_1004.07.2009 05:23

va fi televizat de GSP

fredysteaua04.07.2009 07:53

daca dam 3 sau 4 -0 este clar o schimbare in echipa... DE ACORD ?

MoWeed04.07.2009 07:54

Si dinam0 a batut tot in amicale in iarna...

KERATOCONUS04.07.2009 09:14
daca dam 3 sau 4 -0 este clar o schimbare in echipa... DE ACORD ?

 

Si daca am pierde in ultimele doua meciuri amicale pe care Steaua le mai are de disputat in cantonamentul din Austria, tot se vede o schimbare in jocul si atitudinea jucatorilor condusi de Cristiano Bergodi. Pe mine, chiar nu ma intereseaza rezultatele din meciurile amicale. In aceasta perioada a pregatirii, fotbalistii trebuie sa se pregateasca bine din punct de vedere fizic si sa inchege niste relatii de joc.

 

PS: Anul trecut am batut pe Roma intr-un meci amical, iar dupa trei zile am pierdut la Vaslui intr-un meci oficial.

fredysteaua04.07.2009 09:46

da, ai dreptate dar sa nu facem din asta o regula...adica acum nu toate echipele care joaca cu echipe mai mari pierde in campionat..

Nicolaev8504.07.2009 12:36

Pacat ca sunt plecat chiar aveam pofta sa vad un meci...

 

Sper sa ii batem p`astia...

D4v1dstelist04.07.2009 19:17

Prevad un 1-1.

fredysteaua04.07.2009 21:32

prevad un 4-1 .. amintindu-ne de vremea cu dynamo Kiev xD

alxmarius05.07.2009 07:33

Steaua - Dinamo ZAGREB 19:30 LIVE AICI

DanStan05.07.2009 09:55
daca dam 3 sau 4 -0 este clar o schimbare in echipa... DE ACORD ?

 

NU NU NU NU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu conteaza rezultatul. Chiar daca Zagreb castiga la scor tot nu conteaza. Ceea ce conteaza e ca jucatorii sa se pozitioneze corect in teren, sa poata pasa cat de cat rapid si fara greseli majore si sa fie in stare sa mai faca si altceva decat sa dea mingea celui mai apropiat coechipier aflat la 3 metri.

gio_stgloria05.07.2009 12:22

Dinamo Zagreb e o echipa buna, mai buna ca ujpest, astazi o sa vedem care-i treaba cu jocul echipei.

valentin2day05.07.2009 14:22

pentru cei din regie carora nu le merge sopcast, incercati AICI

 

2-1 prognosticul meu

Daniel-Ionut05.07.2009 14:27

Deci este pe GSP...

0-0 1-0 1-1

radusteaua2305.07.2009 16:58

zici ca este meci oficiial la cati suporteri au Dinamo zagreb:)))

se7en05.07.2009 17:02

Onicas titular, inca un semn ca Bergodi e antrenor pe langa umbrele de la carma Stelei din ultimii 2 ani.

Daniel-Ionut05.07.2009 17:05

Ce huligani! :D

radusteaua2305.07.2009 17:16

betivii::)))

1on05.07.2009 17:29

Cum s-au mișcat prima reprizã? Bãnelul a jucat pe stânga sau pe dreapta?

Robinson Rufay Zapata05.07.2009 17:31

Bai voi v-ati uitat la amical? Nici nu stiati ce ati pierdut in finala de la Wimbledon.

radusteaua2305.07.2009 17:33

Banel pe stanga , Szekely, Toja sau miscat bine in rest ne-am aparat

Daniel-Ionut05.07.2009 17:42
Bai voi v-ati uitat la amical? Nici nu stiati ce ati pierdut in finala de la Wimbledon.

 

Stai tu calm ca m-am uitat si la finala :happy:

Pacat de Roddick... merita sa castige :judge:

Robinson Rufay Zapata05.07.2009 17:47
Stai tu calm ca m-am uitat si la finala :happy:

Pacat de Roddick... merita sa castige :judge:

 

 

Chiar e pacat.Si mie imi pare rau. :(

1on05.07.2009 17:56

Hop-așa. Cum a ieșit Bãnelul, cum dã Steaua gol. Dacã dã Sfântul și pierde echipa, cred cã ãsta o sã fie ultimul lui an la Steaua. Îi e imposibil sã mai progreseze.

«12»