FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bohemians 1905 - Steaua 0-2 (0-0)

«12»
Nicolaev8504.07.2009 12:35

Au fost 2 goluri frumusele.

DanStan05.07.2009 09:48
De acelasi nivel pe dracu'!Bohemias e nou promovata,se intelege ca echipa de pe locul 6 in Romania ii bate.Slovenia nu are campionat serios,iar un 3-0 cu echipa de pe locul 4 iar nu inseamna nimic.Iar Zagreb si TSKA sunt PESTE noi.Echipa este mai buna daca ii batem pe astia.In rest,ma asteptam la acele rezultate de la Steaua din ultimele etape.Jucam mai bine fara Lacatus,iar Bergodi nu a dovedit inca cat a adus la echipa.A vazut cineva meciurile sa poata spuune ca s-a schimbat ceva in jocul echipei?Batem pe Zagreb si TSKA si mai vorbim.

 

Fratioare, tu esti sigur c-ai inteles ce-am zis eu ? Traducere speciala pentru matale : echipele pe care Steaua le-a intalnit in 'amicale' in vara anului 2005 aveau cam aceeasi valoare (cumulat vorbind) cu cele cu care a jucat sau va juca in vara asta. Si inca ceva : echipa NU este 'mai buna' daca 'ii batem pe astia'. Echipa va fi mai buna daca in 2-3 luni se pun la punct deficientele in circulatia mingii si in plasamentul jucatorilor.

«12»