FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua, locul 53 în IFFHS

«12»
zarboss12.10.2005 04:51
La Berlin cred ca va fi 1, fara suparare. E echipa cea mai titrata din grupa voastra. Cu italienii poate ca scoateti chiar 2.

orice meci din grupa noastra e de 1 x 2..Hertha are valoare dar poate sa fie batuta chiar pe Olympiastadion. 8)

asa e nu se stie .. nu trebuie sa ne grabim sa facem calcule aiurea .. trebuie tratate toate meciurile cu seriozitate si asa o sa ne calificam ... si Dinamo care are cea mai usoara grupa nu cred ca va avea viata usoara pe cum cred ei...ce zici red ????

«12»