Ujfalusi si Galasek sunt suspendati pentru meciul de miercuri cu Finlanda. Mai lipseste Koller(operat) si Nedved(care s-a retras si recent a intrat in conflict cu antrenorul). Daca mai punem la socoteala si faptul ca finlandezii joaca tot acasa iar cehii mai fac un drum in plus(aici intervine factorul oboseala), ne rezervam macar dreptul de a spera. Eu unul mizez si pe determinarea finlandezilor care au pierdut meciul din tur cu mult ghinion.
Ar fi excelent sa ajungem la baraj. Acolo se poate intampla orice.
