FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Finlanda - Romania

«12»
FanSteaua4Life03.10.2005 19:49

Ce parere aveti despre acest meci?Astept Opinii...

SteauaToronto03.10.2005 23:05

Sper sa castigam meciul asta si sa asteptam o victoria a Olandei la Cehia! Succes Romania si Olanda! :D

misha04.10.2005 03:17

sper sa castigam acest meci...desi cred ca pitzigoi nu va folosi nici un stelist :cry: :cry: doar pt a-si satisface orgoliul :cry:

 

ps: cred ca va castiga cehia in meciul cu olanda :?

alex_lef04.10.2005 05:10

Nici nu prea agit la meciuriule Romaniei,sa fim seriosi am facut un singur meci bun in toata campania si acum speram la calificare.NU meritam sa NE CALIFICAM.

PS:in ultimi 5 ani Romania a facut 2 jocuri bune in danemarca si cu cehia,prea putin

alex_lef04.10.2005 05:14

am ramas dator cu pronosticul asa ca zic 2-1 pt noi.

Sunt curios dak vom juca la fel cum am jucat cu cehia desi am o presimtire ca va fi acelasi joc cu care ne-am obisnuit,haotic,goluri din faze intamplatoare etc.etc.

zarboss04.10.2005 05:43

sper sa castigam dar nu cred ca vom rezolva ceva in privinta calificarii

Kobiy04.10.2005 06:12

eu zic 2-0 Romania si spun ca Dica o sa joace titular si o sa inscrie primul gol despre calificare nici o sansa bate Chehia pe Olanda si pa pa

FanSteaua4Life04.10.2005 06:43
eu zic 2-0 Romania si spun ca Dica o sa joace titular si o sa inscrie primul gol despre calificare nici o sansa bate Chehia pe Olanda si pa pa

Dica nu a fost selectionat...asa ca nu are cum sa joace, Oprita nu e in forma, Bostina si Goian nu cred ca vor intra asa ca inca un meci fara stelisti

Kobiy04.10.2005 07:58

am vazut ca nu l-a selectionat pitzigoiu ,sorry pt postul meu de mai devreme ,mea culpa

Virgil05.10.2005 03:59

Piti ne face pe undeva un bine.Jucatorii vor ramane la club si se vor pregati pentru campania grea care urmeaza.

Parerea mea sincera,facand abstractie de patriotism,e ca vom pierde.

zarboss05.10.2005 05:49
Piti ne face pe undeva un bine.Jucatorii vor ramane la club si se vor pregati pentru campania grea care urmeaza.

Parerea mea sincera,facand abstractie de patriotism,e ca vom pierde.

si eu cred ca ebine sa stea jucatorii acasa si sa se odihneasca si sa se pregateasca ... ca oricum e mai bine sa avem jucatorii disponibili pentru UEFA si campionat decat sa se rupa pentru o calificare demult pierduta...

Bodanel05.10.2005 07:40

Cehia o sa bata olanda si se termina distractia.

P.S. AM fost la fel de pesimist si la meciul cu Cehia si a iesit bine. Sa speram ca tine faza. :idea:

BaLcaN`b0y`05.10.2005 14:47

eu sper..intr-un joc strans...si mai ales un joc bun al finlandezilor..ca sa mai avem si noi ceva sperante..pentru cehia - finlanda ...sper ca cehii sa ia bataie de la olandezi :twisted:

pronostic?!..2-1..oricum victorie la 1 sg gol diferenta :)

reddog07.10.2005 11:34

De batut ii batem pe finlandezi, dar de calificat nu cred ca mai sunt sanse.

SteauaToronto08.10.2005 09:30

Daca Olanda bate la Cehia si Romania bate la Finlanda atunci Mircea Sandu ar trebuie sa treaca si el la treaba si sa se tine de federatie finlandeza sa faca ceva pentru a scoate un egal cu Cehii!

Virgil08.10.2005 13:04
De batut ii batem pe finlandezi, dar de calificat nu cred ca mai sunt sanse.

Ai intuit bine: Finlanda - Romania 0 - 1 (0 - 1),Mutu din penalty in min.41.Pitzi esti mare !Ai castigat doua meciuri consecutiv cu acelasi scor. :)

Grinch08.10.2005 13:07

Ehh si dak bate Olanda ? :)

Virgil08.10.2005 13:10

Si in continuare daca ia bataie Cehia de la Finlanda...

Daca.

steaua_forewer08.10.2005 13:31

Finlanda-Romania doar 0-1 pt ca am vazut si am numarat, nu mai putin de 12 ocazii de a marca putea fi lejer un 4-0 dar in min 82 si 90 finlandezii au avut 2 mari ocazii chiar o transversala , arbitrajul sub orice critica ,2 lov d la 11m refuzate unul la Mutu , altul la Mazilu , 2 ofsaid-uri care nu au fost , tocmai cand ai nostri scapau sg cu portarul si ,ce mai un arbitraj pro finlanda , dar pana la urma am castigat si asta e cel mai imp , acum sa speram ca olanda va bate cehia , iar miercuri un egal

misha08.10.2005 13:39

mda..am castigat...si ce? ...oricum nu ne calificam....e greu de crezut ca cehia va lua doar 1 punct din 2 meciuri

si din nou...nu am vazut nici un jucator de la Steaua, dar cred ca Piturca...din prea multa "bunatate" nu a introdus nici un jucator ....cred ca a vrut sa-i "menajeze" :roll: :roll:

I.N.Money08.10.2005 14:29

Bine ca am batut....poate ne calificam...la Euro 2008...ca acum ne amagim degeaba.

Teoctist08.10.2005 14:55

Am avut si sansa sa jucam cu o echipa lipsita de multi titulari.

Asa cum a avut si Armenia la acel 1 - 1 de la Erevan,cand noi am avut 15 jucatori indisponibili.

Acum cele doua puncte pierdute acolo,si macar un meci pierdut al Cehiei in ultimele doua intalniri,ne-ar fi asigurat locul 2.

FanSteaua4Life08.10.2005 16:02
mda..am castigat...si ce? ...oricum nu ne calificam....e greu de crezut ca cehia va lua doar 1 punct din 2 meciuri

si din nou...nu am vazut nici un jucator de la Steaua, dar cred ca Piturca...din prea multa "bunatate" nu  a introdus nici un jucator ....cred ca a vrut sa-i "menajeze" :roll:  :roll:

Poate nu ia nici un punct...de unde sti tu...E greu de crezut dar s-au mai vazut minuni...

Cat despre stelisti era de prevazut acest lucru...

SteauaToronto08.10.2005 16:08

Cehia 0-2 Olanda pana acum totul e perfect!

FanSteaua4Life08.10.2005 17:37
Cehia 0-2 Olanda pana acum totul e perfect!

Mai ramane meciul de miercuri...

«12»