FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gheorghe Becali - 51 De Ani De La Nastere

«123»
SteauA-fan19.07.2009 18:57

eu nu nu prea il apreciez pe Gigi Becali , sa nu uitam ca omu asta a bagat si el bani in acest club e adevarat ca sezonu trecut a fost dezastruos (fiecare echipa are un sezon mai slab) dar Steaua patronata de acest "oier cioban " cum ii zic unii a avut o semifinala de Cupa UEFA la un deget de finala , de trei ori in grupele UCL eu un zic ca galeria ar trebui sa incurajeze echipa si sa uite de Gigi Becali

 

P.S: SA NU SE INTELEAGA CA SUNT UN FAN Gigi Becali

«123»