FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gheorghe Becali - 51 De Ani De La Nastere

«123»
danimarcu25.06.2009 21:10

Cum nu cred in lupi care sa-si schimbe naravul,nici in morti care se intorc de la groapa,nu pot sa-i urez gibonului decat sa moara in chinuri,de preferat la Balaceanca.Dumnezeu sa-l ierte!

derbedeul26.06.2009 05:37

nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua :steag_cruce_invers: pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali

red&blue_boy26.06.2009 06:33

La multi ani Gigi,dar departe de Steaua!!!Lasa-ne,nu-ti mai bate joc de club,de suporteri.

 

La multi ani Dorinel Munteanu!!!

 

@ derbedeul:si fara Gigi cate victorii a obtinut Steaua?De cand n-a mai terminat Steaua asa slab in campionat?

ady_ultras26.06.2009 08:45

la multi ani ciobane, dar in puscarie fmm

Nyghty26.06.2009 09:27

La Multi ani cu intarziere nea Gigi! Esti eroul eroilor! De-asta as vrea sa iti fac cadou o casa cu usa-n tavan unde sa stai teapan si crocant jigodie! 51,te vrem mort!

4_ever_steaua26.06.2009 09:36
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua :steag_cruce_invers: pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali

 

 

 

huooooooooooooooooooooooooooooo..De unde aterizati?

Virgil26.06.2009 10:07
Tribunalul București a decis astãzi cã europarlamentarul Gigi Becali poate pãrãsi România pentru a-și prelua mandatul. Hotãrârea vine ca un cadou, dupã ce ieri Gigi și-a sãrbãtorit ziua.
S.S.Lazio26.06.2009 10:23

Becali , da da da , sa s... p... de ziua ta ! :)   :bananadance:

 

nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua :steag_cruce_invers: pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali

 

pai Gigi joaca ma ? :) ..

fredysteaua26.06.2009 10:48
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua :steag_cruce_invers: pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali

 

Pentru informatia ta Steaua a castigat ceva meciuri si cu Gigi la conducere pentru ca Steaua e Steaua si e forta

ca doar nu Steaua era un rahat de echipa si a venit Gigi si a castigat nush ce ...

baga-ti mintile in cap

 

ontopic: Ciobane de ziua ta

Sa ne su*i la toti p*la

JDERUL26.06.2009 14:59

La multi ani ca morcovul, jjjj! Si la mai mare ca sfecla!

ronrichie26.06.2009 16:21
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua :steag_cruce_invers: pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali

 

 

 

Nu-ti bate capul.

 

 

Rog si ceilalti fani Steaua sa nu posteze formalele mesaje de la multi ani meritorii (pentru un om care ne-a scos capul in Europa intr-o perioada in care fotbalul romanesc era la ananghie) pe threadul asta care efectiv a vost infectat cu zeci de urari porcoase, cocalare si libidinoase din partea celor 1%, fanii Anti Becali.

 

 

Restul hai mai injurati-l pe Becali o data si mai bagati o manea, mancand o saorma presupun. Tipic cocalarism.

CoRsSo26.06.2009 18:14

Sa ne sugi wpla de ziua ta !

Fane26.06.2009 18:16

@ronrichie

Ia-l acasa tata.

fredysteaua26.06.2009 18:25

si presupun ca te bucuri ca am iesit pe locu 6 cu un noroc imens nu?

cum suna Steaua a iesit pe locu 6 datorita unui noroc imens

 

cum suna cand e umilit cel care a dat golu castigarii supercupei europei in 1987 ?

cum suna cand e umilit cel mai mare simbol al nostru ?

 

zici ca ciobanu ne-a scos capu in europa, da ne-a scos capu in europa si nu am reusit sa depasim cateva puncte in grupe...

cum spui ca ne-a scos capul in europa cand Steaua are in palmares UCL si Supercupa europei

 

cum poti sa spui de acest patron-antrenor principal-antrenor secund-fizioterapeut-manager-presedinte-femeie de servici si ce mai vrei tu ca este un om bun

 

cum poti sa spui ca doar 1% sunt antibecali cand au venit peste 4000 de oameni la miting anti Becali si pe forum esti tu si inca 2-3 care daca va vad pe strada nu cred ca dau 2 bani pe voi!

 

ar trebui sa fii banat pentru ca faci 99% din forum cocalari

ai stat tu la curu nostru sa vezi daca mancam shaorma bai vierme?

 

daca nu ti-ai dat seama, despre tine e vorba mai sus ronrichie

 

 

Stanici26.06.2009 18:42

Lasati-l pe agarici in pace. Mor pe terminatii care isi dau ei cu parerea de la sute de km distanta de stadion. Wankers!

LDS26.06.2009 18:52

Ar trebui sã aveți ceva mai mult respect fațã de ronrichie, fie și numai pentru faptul cã puțini dintre fanii lui Gigi știu sã foloseascã un calculator. În plus de asta, scrie corect din punct de vedere gramatical, ceea ce nu-i puțin lucru...

fredysteaua26.06.2009 19:25

bine zis stanici Wankers :)) ti-a placut filmu` ah?

pytycrys26.06.2009 19:45

Ronridiche sau cum te cheama.

Du-te cu Jiji fecali si cu toata familia lui,poti sa iei(de fapt e indicat) si cocalarii care il iubesc, si pupati-va,preludiu,stuff.Laba in grup.

Distractie placuta.

MoWeed26.06.2009 20:24
Restul hai mai injurati-l pe Becali o data si mai bagati o manea, mancand o saorma presupun. Tipic cocalarism.

Ha ha ha ha ha

 

Dar aia cu tricouri cu "Free Gigi" si cu tenul african oare ce o asculta? Bach, Vivaldi?

 

 

Fanii Steaua nu-l suporta pe Jiji pentru cat de mult a distrus renumele acestui club. Cei care-l adora sunt suporteri de rezultat deoarece, pentru ei rezultatele conteaza cel mai mult decat onoarea si alte "prostii" de genul.

pacosmin26.06.2009 23:05
fular-campionii Gigi te iubim vata-n nas,si banii pe ochi, noi iti dorim fular-campionii
mihaita1327.06.2009 06:52

La Multi Ani Gigi Becali ... macar acum sa-ti zik la multi ani ... :) iti doresc sa iei 4 jucatori la Steaua ... atat :))

 

 

:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

iNsTiGaToR28.06.2009 13:57

Multi ani primeasca.multi ani primeasca..laaa multi ani la Jilava

Sa ne s**i p**a ca pe inghetata

 

io stau in Drumu Taberei...tre sa fac doar 2 pasi ca sa-i dau m**e m*istului.

vlad28.06.2009 14:24

Gigi,te iubim

Cã ca tine nu gãsim!

 

Ba da,mai este saracul ala de ronricki sau cum naiba l-o chema.

 

Ce-mi mai place shaorma ! Si manele e viata mea!!!!

 

Free Gigi!

 

................................................................................

............................

 

Si sa nu uit cadoul pentru Nea Gigi! Sa-l imparta cu ronricii! (a fost cu rima)

 

:shit: Sa aveti pofta!

Marius28.06.2009 20:48

:finger:

 

Gigi, da, da, sa... bei sampanie d-aia de ziua ta :D

D4v1dstelist18.07.2009 13:37
La Multi Ani Gigi Becali ... macar acum sa-ti zik la multi ani ... :) iti doresc sa iei 4 jucatori la Steaua ... atat :) )

 

 

:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

Cum organele mele inferioare poti sa ai poza cu 62,ne vrem clubul inapoi si sa zici "la Muti Ani Gigi"?

«123»