Cum nu cred in lupi care sa-si schimbe naravul,nici in morti care se intorc de la groapa,nu pot sa-i urez gibonului decat sa moara in chinuri,de preferat la Balaceanca.Dumnezeu sa-l ierte!
Cum nu cred in lupi care sa-si schimbe naravul,nici in morti care se intorc de la groapa,nu pot sa-i urez gibonului decat sa moara in chinuri,de preferat la Balaceanca.Dumnezeu sa-l ierte!
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steaua
pt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali
La multi ani Gigi,dar departe de Steaua!!!Lasa-ne,nu-ti mai bate joc de club,de suporteri.
La multi ani Dorinel Munteanu!!!
@ derbedeul:si fara Gigi cate victorii a obtinut Steaua?De cand n-a mai terminat Steaua asa slab in campionat?
la multi ani ciobane, dar in puscarie fmm
La Multi ani cu intarziere nea Gigi! Esti eroul eroilor! De-asta as vrea sa iti fac cadou o casa cu usa-n tavan unde sa stai teapan si crocant jigodie! 51,te vrem mort!
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steauapt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali
huooooooooooooooooooooooooooooo..De unde aterizati?
Becali , da da da , sa s... p... de ziua ta !
![]()
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steauapt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali
pai Gigi joaca ma ?
..
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steauapt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali
Pentru informatia ta Steaua a castigat ceva meciuri si cu Gigi la conducere pentru ca Steaua e Steaua si e forta
ca doar nu Steaua era un rahat de echipa si a venit Gigi si a castigat nush ce ...
baga-ti mintile in cap
ontopic: Ciobane de ziua ta
Sa ne su*i la toti p*la
La multi ani ca morcovul, jjjj! Si la mai mare ca sfecla!
nu prea il apreciez pe Gigi dar sa nu uitam ca Steaua a mai castigat mult meciuri si cu el la conducere asa k sunt pt Steaua si pt Gigi si in momente de astea si camd castiga te iubesc Steauapt mine Steaua este si va fi mereu campioana Steaua 4ever la multi ani Gigi Becali
Nu-ti bate capul.
Rog si ceilalti fani Steaua sa nu posteze formalele mesaje de la multi ani meritorii (pentru un om care ne-a scos capul in Europa intr-o perioada in care fotbalul romanesc era la ananghie) pe threadul asta care efectiv a vost infectat cu zeci de urari porcoase, cocalare si libidinoase din partea celor 1%, fanii Anti Becali.
Restul hai mai injurati-l pe Becali o data si mai bagati o manea, mancand o saorma presupun. Tipic cocalarism.
Sa ne sugi wpla de ziua ta !
@ronrichie
Ia-l acasa tata.
si presupun ca te bucuri ca am iesit pe locu 6 cu un noroc imens nu?
cum suna Steaua a iesit pe locu 6 datorita unui noroc imens
cum suna cand e umilit cel care a dat golu castigarii supercupei europei in 1987 ?
cum suna cand e umilit cel mai mare simbol al nostru ?
zici ca ciobanu ne-a scos capu in europa, da ne-a scos capu in europa si nu am reusit sa depasim cateva puncte in grupe...
cum spui ca ne-a scos capul in europa cand Steaua are in palmares UCL si Supercupa europei
cum poti sa spui de acest patron-antrenor principal-antrenor secund-fizioterapeut-manager-presedinte-femeie de servici si ce mai vrei tu ca este un om bun
cum poti sa spui ca doar 1% sunt antibecali cand au venit peste 4000 de oameni la miting anti Becali si pe forum esti tu si inca 2-3 care daca va vad pe strada nu cred ca dau 2 bani pe voi!
ar trebui sa fii banat pentru ca faci 99% din forum cocalari
ai stat tu la curu nostru sa vezi daca mancam shaorma bai vierme?
daca nu ti-ai dat seama, despre tine e vorba mai sus ronrichie
Lasati-l pe agarici in pace. Mor pe terminatii care isi dau ei cu parerea de la sute de km distanta de stadion. Wankers!
Ar trebui sã aveți ceva mai mult respect fațã de ronrichie, fie și numai pentru faptul cã puțini dintre fanii lui Gigi știu sã foloseascã un calculator. În plus de asta, scrie corect din punct de vedere gramatical, ceea ce nu-i puțin lucru...
bine zis stanici Wankers
ti-a placut filmu` ah?
Ronridiche sau cum te cheama.
Du-te cu Jiji fecali si cu toata familia lui,poti sa iei(de fapt e indicat) si cocalarii care il iubesc, si pupati-va,preludiu,stuff.Laba in grup.
Distractie placuta.
Restul hai mai injurati-l pe Becali o data si mai bagati o manea, mancand o saorma presupun. Tipic cocalarism.
Ha ha ha ha ha
Dar aia cu tricouri cu "Free Gigi" si cu tenul african oare ce o asculta? Bach, Vivaldi?
Fanii Steaua nu-l suporta pe Jiji pentru cat de mult a distrus renumele acestui club. Cei care-l adora sunt suporteri de rezultat deoarece, pentru ei rezultatele conteaza cel mai mult decat onoarea si alte "prostii" de genul.
La Multi Ani Gigi Becali ... macar acum sa-ti zik la multi ani ...
iti doresc sa iei 4 jucatori la Steaua ... atat ![]()
![]()
![]()
Multi ani primeasca.multi ani primeasca..laaa multi ani la Jilava
Sa ne s**i p**a ca pe inghetata
io stau in Drumu Taberei...tre sa fac doar 2 pasi ca sa-i dau m**e m*istului.
Gigi,te iubim
Cã ca tine nu gãsim!
Ba da,mai este saracul ala de ronricki sau cum naiba l-o chema.
Ce-mi mai place shaorma ! Si manele e viata mea!!!!
Free Gigi!
................................................................................
............................
Si sa nu uit cadoul pentru Nea Gigi! Sa-l imparta cu ronricii! (a fost cu rima)
Sa aveti pofta!
![]()
Gigi, da, da, sa... bei sampanie d-aia de ziua ta ![]()
La Multi Ani Gigi Becali ... macar acum sa-ti zik la multi ani ...iti doresc sa iei 4 jucatori la Steaua ... atat
)
Cum organele mele inferioare poti sa ai poza cu 62,ne vrem clubul inapoi si sa zici "la Muti Ani Gigi"?