FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Laurentiu Dinita

«12»
reddog22.10.2005 22:12

Asa spui de parca ar fi nimerit rau. Crezi ca nu se bucura unde a ajuns? Il manca divizia B.

Eu cred ca s-a mai dezghetat in ultimele meciuri si pentru binele lui Dinamo sper sa arate ca merita banii pe care ii ia.

FanSteaua4Life22.10.2005 23:44
Asa spui de parca ar fi nimerit rau. Crezi ca nu se bucura unde a ajuns? Il manca divizia B.

Eu cred ca s-a mai dezghetat in ultimele meciuri si pentru binele lui Dinamo sper sa arate ca merita banii pe care ii ia.

Vrei sa sti de ce a ajuns Plesan la Dinamo???Nu pentru ca e mare dinamovist, nici pentru performanta nu cred, nici din cauza lui Jiji dupa cum a declarat, nici pentru bani, cu siguranta ca il platea mai bine Jiji decat voi, ci dina cauza ca Dinamo, prin al vostru giovanni, este o rampa de a pleca undeva la o echipa din alt campionat...

I.N.Money23.10.2005 08:01
Asa spui de parca ar fi nimerit rau. Crezi ca nu se bucura unde a ajuns? Il manca divizia B.

Eu cred ca s-a mai dezghetat in ultimele meciuri si pentru binele lui Dinamo sper sa arate ca merita banii pe care ii ia.

Vrei sa sti de ce a ajuns Plesan la Dinamo???Nu pentru ca e mare dinamovist, nici pentru performanta nu cred, nici din cauza lui Jiji dupa cum a declarat, nici pentru bani, cu siguranta ca il platea mai bine Jiji decat voi, ci dina cauza ca Dinamo, prin al vostru giovanni, este o rampa de a pleca undeva la o echipa din alt campionat...

Plesan asta e un mare materialist... :oops:

zarboss27.10.2005 17:01

nu stiu ce face Dinita asta .. dar cred ca s-a cam terminat pentru el .. aventura la Steaua

iancu dragosh03.11.2005 19:33

O sa-mi ziceti ca sunt nebun dar mie mi-a placut cum sa- miscat in cele 7,8 min cat a jucat. poate isi revine. Dupa parearea mea daca este ferit de accidentari, si au fost destule, poate fi o solutie de rezerva pentru Steaua. Repet, nu cred ca poate sa fie titular, dar poate aduce un plus de viteza si de creatie atunci cand intra pe teren.

zarboss03.11.2005 19:37

sa fie o rezerva ...de gol .. poate....

Bogdan4Steaua03.11.2005 22:23

Ii va fi foarte greu sa se impuna in echipa de baza. Din nou revine problema lipsei unei echipe-satelit in divizia B. Si eu sunt de parere ca a jucat bine in putinul timp care i-a fost acordat in aceasta seara.

Ayrton04.11.2005 01:07

Nu cred ca are valoare de Steaua. Il prefer pe Cristea in locul lui Dinita.

reddog07.11.2005 19:37

Cristea??? Ala care nu a mai inscris din sezonul trecut??? Nici Dinita nu arata prea mult, dar momentan si-a mai revenit, nu degeaba l-a rechemat Protasov de la echipa a doua.

Ayrton07.11.2005 21:20

Cristea are doar 21 ani si are tot timpul sa demonstreze ... Dinita in schimb la 30 ani nu prea mai are ce sa arate in plus.

reddog08.11.2005 15:33

Varsta nu e o scuza ca nu se mai descurca eficient in atac. Cu cat imbatraneste se va incadra la capitolul "a imbatranit, nu i se mai poate cere multe". Deci ar cam fi timpul sa arate ceva.

Nosferatus16.12.2005 08:17

Eu cred ca dak il tinea mai mult timp titular ar fi avut sanse sa ramana la Steaua dar in felu asta sa nu joace decat 3-4 min din timpu ramas nu prea ai ce sa arati oricat de bun ai fi ,e poate exagerez dar totusi trebuia sa-l foloseasca mai mult desi il prefer pe Cristea in locul lui dar asta e.Sunt curios sa vad dak se descurca la Poli mai bine decat la Steaua.

raducelbun10.01.2006 11:37

Valoare ZERO!

dbd10.01.2006 12:35

dupa mine pare a fi un om cu care nu prea se ocupa antrenorul...nu stiu de ce imi da senzatia asta...dar el pare ca are vointa...deocamdata nu reprezinta nimic pentru Steaua...parerea mea...

danciu1926.01.2006 14:36

ESTE UN ZERO ABSOLUT.

Virgil26.01.2006 15:36
portret_dinita.gif Parerea mea e ca Dinita este un jucator foarte talentat.Punctul lui nevralgic il constituie faptul ca e foarte sensibil,ca se accidenteaza foarte usor.De cand a venit la Steaua(circa doua sezoane si jumatate) a jucat in 46 de meciuri si a marcat 7 goluri.Implineste 31 de ani pe 29 martie 2006.Consider ca sansele sale de a mai juca la Steaua,sunt reduse.De fapt clubul si-a aratat disponibilitatea de a renunta la el.
dbd28.01.2006 22:23

mie mi se pare a fi un fel de Dumitru... :?

redandblue29.01.2006 18:10

Imi place forte mult de Dinita dar cu tot respectul cred ca sta cam degeaba la Steaua...parerea mea este sa aleaga o echipa mai mica la care sa joace cat mai are timp...

sorin_77730.01.2006 11:49

Dinita a fost la in stagiul de pregatire din Cipru? :? :? :?

redandblue30.01.2006 12:22

cred ca nu a fost....

radoi8630.01.2006 12:50
cred ca nu a fost....

daca nu ma insel, am auzit ceva de genul 'a fost accidenta si s-a pregatit separat de restul echipei'.

Nu ca ar fi vreo noutate...

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:45

Date oficiale:

 

Data nasterii : 29.03.1975

Locul nasterii : Bucuresti

Post : atacant

Nr tricou : 27

Email : L***@***

Debut in divizia A : 31.07.1996 Jiul - Sportul 4-1

Jocuri in divizia A : 159

Jocuri la Steaua : 46

Jocuri in sezonul curent : 7

Cartonase galbene in sezonul curent : 0

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 173

Goluri marcate : 29

Goluri marcate pentru Steaua : 7

Goluri marcate in sezonul curent : 0

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

«12»