FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alin Litu - imprumutat la Gloria Buzau

«12»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:58

portret_litu.gif

 

Data nasterii : 22.10.1986

Locul nasterii : Segarcea - Dolj

Post : atacant

Nr tricou :

Email : A***@***

Debut in divizia A : 08.05.2005 Otelul - Steaua 1-0

Bodanel04.10.2005 07:02

Mai are mult de munca pana sa ajunga titular. Pare ca are talent. De urmarit

ulivius04.10.2005 07:12

A avut niste sanse in retur. Nu le-a valorificat. Poate va mai avea niste sanse in viitor. Un atacant trebuie sa aibe golul in sange.

sile-jardel04.10.2005 07:53

nu e de noi,nu are singe rece in fata portii.Pun pariu ca n-o sa joace la echipa mare niciodata.

sorin_77704.10.2005 14:23

Nu pune pariu ca o sa il pierzi... Stai ca vine iar returul... :lol: O sa joace mai bine decat Cristea sau Dinita...

I.N.Money04.10.2005 14:51

Si Litu asta la fel...a jucat bine la Galati sezonu trecut si apoi a inceput prin presa..."Fernando Torres din Ghencea"..

Virgil05.10.2005 08:32
Nu pune pariu ca o sa il pierzi... Stai ca vine iar returul...  :lol: O sa joace mai bine decat Cristea sau Dinita...

 

In retur va fi imprumutat la Pandurii.Il vom vedea acolo ce-i poate pielea.

FanSteaua4Life05.10.2005 08:41

Astfel de jucatori trebuie sa se caleasca la a II - a echipa, dar cum noi nu avem echipa in B (Multumiri lui Jiji pt asta) nu prea are ce arata acolo...daca va pleca la Panduri, si ii doresc asta, va avea mai multe sanse sa fie titular sau macar sa joace decat la Steaua si atunci se va vedea daca este de Steaua sau nu...

sorin_77706.10.2005 17:27
Nu pune pariu ca o sa il pierzi... Stai ca vine iar returul...  :lol: O sa joace mai bine decat Cristea sau Dinita...

 

In retur va fi imprumutat la Pandurii.Il vom vedea acolo ce-i poate pielea.

 

Ce te face sa crezi ca il imprumuta exact pe el... daca il imprumuta pe Simion doar?

Bogdan4Steaua06.10.2005 20:04

In cazul nefericit in care nu se vor face achizitii nici in iarna, sigur nu va fi imprumutat la Pandurii. Eu sper sa avem parte de transferuri la iarna si sa il rodam pe Litu la Pandurii.

buyakabuyaka206.10.2005 20:08

In mod normal orice echipa care se respecta isi rodeaza juniorii la echipe mai mici sau in diviziile inferioare dc au asa numitii sateliti, noi cum nu avem dc ceva in div c ar fi bine sa ii imprumutam pe Litu, Simion si alti juniorii la echipe mai mici ca sa isi faca rodajul in divizia a, nu este de ajuns ca sunt in lot, ei tbuie sa joace acum si dc se poate meci de meci.

Astept cu interes sa vad ce o sa fie la iarna.

raducelbun10.01.2006 11:39

trebuie dat sa joace, altfel se va pierde in mod sigur.

dbd10.01.2006 12:27

daca nu s-a pierdut deja ... :lol: :lol: :lol:

raducelbun11.01.2006 10:13
daca nu s-a pierdut deja ...  :lol:  :lol:  :lol:

sa speram ca nu.

sorin_77713.01.2006 12:17
In cazul nefericit in care nu se vor face achizitii nici in iarna, sigur nu va fi imprumutat la Pandurii. Eu sper sa avem parte de transferuri la iarna si sa il rodam pe Litu la Pandurii.

 

Cazul poate fi si mai drastic: sa plece si Iacob prin Franta sau Germania cum se aude si sa vezi ca sigur nu mai pleaca Litu la Pandurii...

dbd13.01.2006 13:47

ma faci sa ii port pica lui Litu fara sa aiba nici o vina ! :lol: :lol: :lol:

1on31.01.2006 15:18
In mod normal orice echipa care se respecta isi rodeaza juniorii la echipe mai mici sau in diviziile inferioare dc au asa numitii sateliti, noi cum nu avem dc ceva in div c ar fi bine sa ii imprumutam pe Litu, Simion si alti juniorii la echipe mai mici ca sa isi faca rodajul in divizia a, nu este de ajuns ca sunt in lot, ei tbuie sa joace acum si dc se poate meci de meci.

Astept cu interes sa vad ce o sa fie la iarna.

Gigi si MM ar fi trebuit sa cumpere un loc in Divizia B pentru Steaua II. Da pe partea aialata, tineretul nu a reusit sa se mentina nici macar in Divizia C. Concluzia: si Litu si Simion ar trebui imprumutati undeva.

sorin_77713.02.2006 12:19

Problema este ca daca Litu nu se va impune nici in acest an la echipa mare, atunci cu greu o va mai face... Daca si patronul Jiului, Simota, nu il vrea la echipa pentru ca nu isi doreste experimente, inseamna ca e destul de greu pentru jucatorul Litu...

Darius_Stelistul13.02.2006 20:32

m...da

Nu e prea bun.

 

 

 

 

 

Felicitari SteauaToronto si armanovici pentru ce fac siteului

gloribyh13.02.2006 21:26

Nu va pleca de la Steaua.va ramane aici , si va sta pe banca , pana cand avea sansa ca doi trei atacanti sa fie accidentati....atunci daca nu isi fructifica sansa , poate sa se lase de fotbal:)

sorin_77713.02.2006 22:21

Pe vremea lui Zenga a avut 3 sanse din acestea daca nu ma insel si nu a fructificat nici macar una...

_yang11.04.2006 13:06

Ce chestie... are numarul lui Neaga!

gloribyh05.07.2006 22:37

Bravo Litu! Bravo!

 

Insa nu te opri aici, sa nu patesti ca si Cristea. Incet-incet intra in prima echipa... da multe goluri... si ai sa devii noul idol din Ghencea. Mult succes!

giuliano_10123.07.2006 17:04

ProSport a anuntat azi ca dupa Valentin Simion si Alexandru Tudose, Alin Litu este al treilea jucator stelist care va fi imprumutat sub comanda lui Marius Lacatus la UTA.

Gontel03.08.2006 12:44

Pana la urma e transferat sau imprumutat la Jiul? Ar fi trebuit sa-l pastram ca rezerva sezonul asta. Asa, am ramas in 3 atacanti.

«12»