FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Isi Afla Astazi Adversara Din Turul 2 Preliminar Al Europa League

«123»
jhnb23.06.2009 03:34

 

6.

Un ungur un francez,un american si un roman mergeau cu vaporul...la un moment dat vaporul se scufunda si unul dintre ei spune:

-Ba io m-arunc,zice americanu....LONG LIVE AMERICA!! Si sare....

Sare si francezul....VIVE LA FRANCE!! Si se arunca..

Sare si romanul....TRAIASCA Romania!! Si il impinge pe ungur in apa....

 

Si acum rad dupa ce am citit bancurile, cat despre ultimul BEST EVER!!! Sa le de-a hunilor cat mai mul, toata echipa sa inscrie, sa mai ceara ei autonomia in Covasna, Harghita si Mures. :steag_cruce_invers:

red&blue_boy23.06.2009 05:05

Mi-e teama sa nu-i prea subestimam pe cei de la Ujpest.Becali a zis ca nici n-a auzit de echipa asta.Bine,la el n-ar trebui sa ne mire.Puteam sa cadem cu o echipa mult mai slab cotata.Dar sper ca ne vom califica,trebuie!

Cat despre bancuri,sunt haioase!!!

«123»