FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Isi Afla Astazi Adversara Din Turul 2 Preliminar Al Europa League

«123»
Virgil22.06.2009 13:12
@Virgil

 

Vad ca mai sunt un brazilian, un bosniac, un macedonian si inca un stranier(nu stiu de la ce vine prescurtarea CAR)

 

Corect. M-am grabit si am gresit. Graba strica treaba. Cat priveste CAR acela poate fi Republica Africa Centrala.

 

andra170622.06.2009 13:18
da ce ti-au facut tie ungurii, draguta?

 

 

nimic personal

doar nu le sufar fetele cand ii vad , nici limba nici nimic :D

plus ca sunt vai Steaua lor .. nu stiu nici de gluma

am cunoscut unul acum cativa ani era cu mine in liceu

cRiss4Steaua22.06.2009 13:20

sper sa ii umilim .. si in Ghencea si la ei acasa .. si sa facem atmosfera frumoasa in Ghencea si sa fie o deplasare de neuitat pt unguri la budapesta .. :D sa vada cine ii Steaua Bucuresti si Romania :X DOAMNE AJUTA!

bodanelu22.06.2009 13:28

nu stiu de ce.. dar ne facem de rahat. asa presimt eu..

cRiss4Steaua22.06.2009 13:44

doamne fereste .. ma si tai daca ne elimina ungurii .. sper sa nu fie protest la meciu cu ei

pytycrys22.06.2009 13:47

Se putea si mai bine,si mai rau.

PS: Same ca puyol.

A picat ca dracu.

Sunt la mare,dar am TV la hotel :D

mircea_1022.06.2009 13:54
sper sa nu fie protest la meciu cu ei

 

vrabia malai viseaza...

 

e bine ca am cazut cu o echipa cat de cat mai "serioasa", astfel jucatorii nu vor intra pe teren ca la un amical...

bodanelu22.06.2009 14:00
doamne fereste .. ma si tai daca ne elimina ungurii .. sper sa nu fie protest la meciu cu ei

n-am renuntat la protest pentru meciul cu Dinamo si renuntam pentru niste unguri ?

cRiss4Steaua22.06.2009 14:05

nu .. dar e pacat sa ne facem de ras la unguri .. in zona mea e rivalitate mare si ..

Dj22.06.2009 14:37

ce limba spurcata bai frate, nu inteleg nimic din site ul lor oficial..nici nu stiu unde e forumul..

paote fac o treaba cu google translate :D

 

gata l am gasit..era scris mare FORUM :)))))

ionutzmt22.06.2009 14:40

Nu ma asteptam la asa multa liniste pe aici :) Mai ales ca avem adversarul pe care il avem. :P Daca ne facem griji de la primul meci eu zic sa ne vedem de altceva. :) In mod normal nu avem cum sa ne impiedcam de ei, eu chiar mi-am dorit sa picam cu ujpest, din motive pe care cred ca le banuiti. So, haideti cati mai multi la meci si Forza Steaua :D:steag_cruce_invers:

MIREL6RADOI22.06.2009 15:01

Dupa drama Cozma, lumea credea ca relatiile intre cetatenii celor 2 tari, se vor imbunatatii....tzeapa!::gathering:

ionutzmt22.06.2009 15:04
Dupa drama Cozma, lumea credea ca relatiile intre cetatenii celor 2 tari, se vor imbunatatii....tzeapa!::gathering:

 

Pai s-au imbunatatit. Pana acum :))

MIREL6RADOI22.06.2009 15:17
Pai s-au imbunatatit. Pana acum :))

Aha...o sa vezi dupa cele 2 meciuri. :naughty:

Ronnie22.06.2009 15:24

Haha, sa vezi acum bancuri cu unguri.

RaMs3s22.06.2009 15:25

Treceti batalioane steliste Carpatii...

:naughty:

ionutzmt22.06.2009 15:26
Haha, sa vezi acum bancuri cu unguri.

 

Pai poti incepe :)

Virgil22.06.2009 17:34

Sunt neplacut surprins sa aflu ca unii au impresia ca noi romanii avem ceva cu ungurii din Ungaria. Total gresit. Cine are ceva cu ei, are cu cei din tara. Cu o foarte mica parte si anume cu sovinii si iredentistii.

1on22.06.2009 17:43

Noi cu ei n-avem nimic. Ei au cu noi. Deja au început invazia:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showuser=63855

Ronnie22.06.2009 17:44

Intr-un lac se zbat doi oameni: unul negru si celalat alb. Pe care il salvezi mai intai ?

Raspuns corect: pe cel negru, ca ala alb poate sa fie ungur.

Jolly8622.06.2009 18:48

Bun...asteptam deplasarea...ei cica vin 2k.

 

Sper sa fie singura lor deplasare :)

1on22.06.2009 19:05
Intr-un lac se zbat doi oameni: unul negru si celalat alb. Pe care il salvezi mai intai ?

Raspuns corect: pe cel negru, ca ala alb poate sa fie ungur.

ªi ãla negru poate sã fie țigan...

Ronnie22.06.2009 19:18

Asta asa-i. Sa moara amandoi, da-i in ***** **** :laugh:

mircea_1022.06.2009 19:18

da tot mai bine salvezi tiganu decat pe ungur

r3fl3x22.06.2009 19:32

1.Un ungur la magazin:

-Biscuiti este?

-Nu ,,este', ,,sunt'.

-Da rahat sunt?

-Da, esti!

 

 

2.Un cioban ardelean statea pe iarba, in apropierea unei fantani. Un om se duce la fantana cu intentia de a bea.

- Nu bea, omule, e otravita!

- Nem to dom.

- Apai bea, dar incet, ca-i rece.

 

 

3.Janos venea cu masina de la Mirecurea-Ciuc inspre Tg.Mures si

are un accident de masina. Vine politistu' si-l intreaba:

- Ce-ai facut Janos?

- Dom' politai, io venit cu masina de la Mirecurea-Ciuc, si

eram tare obosit si cand vrut io sa...

- Ho, ma Janos, mai repede ca nu am timp...

- Io venit cu masina de la Mirecurea-Ciuc si chind vrut io sa..

- Hai ba, mai repede (zice politzaiu)

- No bine, no! Io venit de la Miercurea Ciuc, drumu fecut la dreapta, IO NU! !

 

 

4. Cica porneste razboiul intre romani si unguri. Ungurii deja invadasera partea de nord-vest a Romaniei. Se duceau lupte disperate, insa fara sa avanseze nici una dintre armate. Atunci, unul dintre generalii romani are o idee: Cand se apropiau de transeele ungurilor, fiecare soldat roman spunea: "Hei, Janos!!!". Atunci ungurul se ridica in picioare, spunea raspicat "Da!", si romanul nostru ii tragea cateva gloante. Si trei zile tot asa o tinura, pana se prinsera ungurii de smecherie. Un general ungur aplica si el metoda strigand de dupa transee:

- Hei, Ioane!!!

Din partea opusa, din transee raspunde romanul:

- Ion nu e aici... Dar cine il cauta, esti tu, Janos ?

La care generalul se ridica in picioare si spune:

- Da!

 

 

5. Un roman calatoreste cu trenul cu un ungur.

La un moment dat, ungurul il intreaba pe roman: ce scrie pe geam?

El ii raspunde: "nu scoateti capul pe fereastra!"

- Si mai jos?

- Acelasi lucru dar in franceza.

- Mai jos?

- In engleza.

- Mai jos?

- In italiana.

- Dar in ungureste nu scrie?

- Nu, voi aveti voie.

 

Si preferatul meu :))))))))

 

6. Un ungur un francez,un american si un roman mergeau cu vaporul...la un moment dat vaporul se scufunda si unul dintre ei spune:

-Ba io m-arunc,zice americanu....LONG LIVE AMERICA!! Si sare....

Sare si francezul....VIVE LA FRANCE!! Si se arunca..

Sare si romanul....TRAIASCA Romania!! Si il impinge pe ungur in apa....

«123»