FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lituania - Romania 0-1 (0-1)

«12»
Robinson Rufay Zapata06.06.2009 08:24

Cred ca pentru primul meci Lucescu jr. nu poate face mare lucru la nationala. Jucatori noi , nu se cunosc intre ei. Iar ca pronostic , 1-1.

ady_ultras06.06.2009 08:52

se va vedea o schimbare in jocul Romaniei, s-ar putea sa ne miscam un pic mai greu iar in repriza a-2-a sa excelam, pronostic 2 clar ..

maye06.06.2009 09:20

Nu castigam.

redondo06.06.2009 10:09

E o echipa care se apara bine...e greu sa castigam.

dangeor06.06.2009 11:48

batem 3-1

Robinson Rufay Zapata06.06.2009 11:53
batem 3-1

 

optimistule :D

matican06.06.2009 15:26

LIVE AICI : http://www.ustream.TV/channel/lithuania---...uania---Romania

 

PENTRU CEI CARE NU SUNT IN TARA !

john_8606.06.2009 16:01

batem 1-0. rezultatul nu e important, oricum nu mai avem sanse. important e ca Razvan sa gaseasca solutii pentru urmatoarea campanie si sa gandeasca bine reconstructia echipei, fara mortaciuni gen Banel, cocis etc.

D4v1dstelist06.06.2009 18:04

Interesant cum toata lumea crede ca juniorul e asa de mare antrenor,cand Brasovul e pe locul pe care e.

Robinson Rufay Zapata06.06.2009 18:32

Mama , da prost e Marica asta

mircea_1006.06.2009 19:04

da, da a bagat-o-n ate pana la urma :yes:

Robinson Rufay Zapata06.06.2009 19:56

Greu si cu emotii , dar victorie. Felicitari Lucescu jr.!

D4v1dstelist06.06.2009 20:08

Ce meci plictisitor!Parca ar fi fost ala cu Feroe

KERATOCONUS06.06.2009 20:59

Chiar si sub comanda noului selectioner, Romania a prestat un joc modest. Insa, ramane in carti pentru ocuparea locului trei in grupa si mentinerea noastra in urna a 2 a valorica importanta pentru viitoarele preliminarii ale Campionatului European 2012 din Polonia si Ucraina.

c0nVicT06.06.2009 22:11
Ce meci plictisitor!Parca ar fi fost ala cu Feroe

 

 

Chiar si sub comanda noului selectioner, Romania a prestat un joc modest. Insa, ramane in carti pentru ocuparea locului trei in grupa si mentinerea noastra in urna a 2 a valorica importanta pentru viitoarele preliminarii ale Campionatului European 2012 din Polonia si Ucraina.

 

eu cred ca voi ati vazut alt meci.

 

eu unul am vazut o echipa a Romaniei care a vrut sa joace si a si reusit. am vazut niste jucatori adevarati, (fara Banel/Petre/codrea) care stiu sa dea o pasa mai lunga de 3 metri. daca marica nu rata asa de mult, puteam chiar sa castigam cu o diferenta mai mare de goluri.

 

felicitari lui Lucescu jr. pentru un debut bun, dar mai trebuie sa vedem si alte meciuri inainte sa spunem ca echipa s-a schimbat in bine.

redondo06.06.2009 23:27

Bravo baieti! E un inceput bun.Sper sa-i batem acum si pe unguri!

Lari07.06.2009 00:14

Care dintre sarbi, francezi, austrieci si ferozi sunt ungurii?

mircea_1007.06.2009 05:56
eu cred ca voi ati vazut alt meci.

 

eu unul am vazut o echipa a Romaniei care a vrut sa joace si a si reusit. am vazut niste jucatori adevarati, (fara Banel/Petre/codrea) care stiu sa dea o pasa mai lunga de 3 metri. daca marica nu rata asa de mult, puteam chiar sa castigam cu o diferenta mai mare de goluri.

 

felicitari lui Lucescu jr. pentru un debut bun, dar mai trebuie sa vedem si alte meciuri inainte sa spunem ca echipa s-a schimbat in bine.

 

eu am vazut o echipa care tragea de timp in ultimu hal la 1-0 cand mai eram 5 minute+prelungiri din meci.

MoWeed07.06.2009 07:14
Bravo baieti! E un inceput bun.Sper sa-i batem acum si pe unguri!

Ce unguri mah? :D

Robinson Rufay Zapata07.06.2009 07:19
Bravo baieti! E un inceput bun.Sper sa-i batem acum si pe unguri!

 

Pe unguri ii batem prin Sfantu Gheorghe daca vrem , pana atunci sa ii batem pe sarbi si francezi :)

redondo07.06.2009 08:34

Nu avem ma pana atunci un amical cu ungurii? Eu asa stiam.

Miaus07.06.2009 08:54

Recunosc nu am vazut meciul decat din minutul 60.

 

Si parca ma uitam la un meci al Stelei din pacate. ZERO idei tactice, jucatori defensivi care se calcau in picioare in centrul defensivei si un mare gol pe partea stanga a apararii ca Tanase nu prea se replia sa faca faza defensiva.

 

Pase in lateral si inapoi de juram ca e Lovin la mijlcoul terenului si tras de timp cat se putea. Mihai Roman ala a pierdut aproapte toate mingiile primite. Era capat de linie la el de fiecare data.

 

Nu stiu sincer ce meci a fost pana in minutul 60 ca sa justifice titluri de genul: alta atitudine, alta mentalitate,etc. Am fost la fel de ZERO ca si pana acum.

greenyes07.06.2009 09:02
Recunosc nu am vazut meciul decat din minutul 60.

 

Si parca ma uitam la un meci al Stelei din pacate. ZERO idei tactice, jucatori defensivi care se calcau in picioare in centrul defensivei si un mare gol pe partea stanga a apararii ca Tanase nu prea se replia sa faca faza defensiva.

 

Pase in lateral si inapoi de juram ca e Lovin la mijlcoul terenului si tras de timp cat se putea. Mihai Roman ala a pierdut aproapte toate mingiile primite. Era capat de linie la el de fiecare data.

 

Nu stiu sincer ce meci a fost pana in minutul 60 ca sa justifice titluri de genul: alta atitudine, alta mentalitate,etc. Am fost la fel de ZERO ca si pana acum.

 

Salutare :),

 

Sa inteleg ca asistam la o campanie pro Lucescu, ca i vad pe toti in extaz dupa acest meci??? Jocul infect ar avea o scuza a timpului avut la dispozite si primul 11 alcatuit din jucatri de la 11 echipe. Precizez ca nu am vazut meciul.

clausblaus07.06.2009 09:19
batem 1-0. rezultatul nu e important, oricum nu mai avem sanse. important e ca Razvan sa gaseasca solutii pentru urmatoarea campanie si sa gandeasca bine reconstructia echipei, fara mortaciuni gen Banel, cocis etc.

 

Bingo!

Nu ai jucat la pariuri?....pacat!

Referitor la meci,mi se pare prea devreme pentru a trage concluzii despre valoarea actualei echipe nationale si despre sansele la urmatoarele calificari.

Rabdare si tutun!!!

mircea_1007.06.2009 09:21

@greenyes: cam asa ceva...

«12»