In sfarsit i-a placut si lu' nea Axl ceva ce am scris eu. Ma retrag din activitatea de redactor in glorie

in rest, ce a zis Danimarcu 
dar de ce nu te-au facut fericiti si jucatorii? ca pana la urma aia au jucat prost, in mod vizibil sau aia de la Unirea au jucat foarte bine. In fine, vad ca te-au clasat astia de te retragi in glorie din redactie. Poate te-ai pripit cu informatiile culese si publicate despre Mircea Rednic. Succes si numai bine! 
@Adi sa revenim la chestiuni mai importante: mai pot publica ceva pe blogul tau, pls?. (pe bune de ma descurc cu al meu) Hai ca am incredere in tine, te las sa faci o corectura pe text daca nu-ti place.
@restul: Adrian este stelist adevarat, dar uneori mai si glumim, ca de aia exista forumul, sa te relaxezi si sa te simti bine.