FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pc-urile Noastre

«12»
Alinut.01.08.2009 11:33

poi ..keyloggerul e o prostie ce o trimiti victimei si iti arata tie ce tastezi tu si scam page e o pagina de net unde victima trebuie sa se logheze cu id si parola ...cauta pe google keylogger ca nu vreau sa iti dau si daca nu merge sa imi sari in cap ;) bafta

ady_ultras01.08.2009 12:07

kkt, id ala nu mai e folosit

STELIST 8630.12.2009 19:25

Jica al meu:

k.JPG

pytycrys02.01.2010 00:22

Un i5 procesor 2,67 ghz,4gb ram teamgroup @ 1333mhz,p55m pro, Gtx 260 sOC Gigabyte,500 GB hdd Samsung F3 7200rpm,Raidmax aura carcasa, sursa Recom550

Monitor Philips 23".

 

razvan2802.01.2010 14:55

De monitor Philips am dat comanda zilele trecute si astept sa-l primesc pe 5-6....cum se vede imaginea ??

 

On: Procesor E4500 de 2,20 Dual Core , 2 Gb RAM , placa video GeForce 8600 GT , HDD Western Digital 750 GB , Placa de baza Asus , DVD Writter si bineinteles tastatura si mouse de la Genius si A4 Tech si casti si boxe tot de la Genius.

RobYnho03.01.2010 13:00
Untitled.png
Azzido06.01.2010 06:26

serverul nou fcsteaua.ro.

ruleaza ! ;)

server_fujitsu.jpg

pytycrys06.01.2010 08:45

Ne spui si noua ce contine ,Azzido? :D

bodanelu06.01.2010 09:18

unde e hostat? in ce datacenter? :D

 

serverele fujitsu bat la fundul gol multe servere...

1on06.01.2010 10:29

Da' de ce-i asa aplatizat? Și de ce refuză diacritice?

Azzido08.01.2010 06:19
Ne spui si noua ce contine ,Azzido? :D

nope. e secret :P

 

unde e hostat? in ce datacenter? :D

 

serverele fujitsu bat la fundul gol multe servere...

Frankfurt.

 

Da' de ce-i asa aplatizat? Și de ce refuză diacritice?

nu e aplatizat. e format 2U, asta e standardul in domeniu. Majoritatea serverelor sunt in format 2U sau mai mare.

diacrtiticele nu au nicio legatura cu serverul. e o problema software, in sensul ca folosim un plugin pt ipb care nu se intelege cu diacriticele

Lari08.01.2010 10:15

Ia uite ba pe ce duce banu' AISSulu'... V-ati mai dus si-n Frankurt sa-l plantatzi, ha?

 

SA VINA DNA!!!

 

Acu' sa mai si glumim: SA FIE INTR-UN CEAS BUN!

Azzido10.01.2010 23:03

nu va alarmati!

nu a fost nimeni in Frankfurt si nici nu am platit vreun ban pe serverul respectiv. am platit si platim in continuare doar 94E pe luna pt inchirierea serverului si banda alocata lui.

eu zic ca se merita... ;)

AG10.01.2010 23:23

foarte tare :D

iNsTiGaToR20.01.2010 09:29

Asta e al meu, nu e el racheta..da merge

 

pc.png

pc2.png

pc3.png

«12»