Ochiroșii nu s-a impus anul trecut în echipã deoarece avea concurenți prea buni: Neaga, Surdu, Croitoru, Cristocea. Din acest motiv a fost trimis sã-și rupã picioarele la Buzãu. Așa a spus Adrian Ilie în acel moment. Eu l-am auzit la emisiunea lui Ioanițoaia, de la Europa FM. Acest an nu a prins prima deoarece principalii concurenți pe postul sãu au fost doi jucãtori trimiși abuziv în prima echipã: Bãnel și Semedo. Tot din acest motiv și Szekely a devenit o epavã. Din cauzã celor douã "perle negre" ale Ghencei, la care se adaugã lenea lui Dayro (dar am ajuns sã prefer sã-l vãd pe Dayro dând 1 cãlcâi pe reprizã și-n rest sã tea pe loc, decât sã-l vãd pe Bãnel arând terenul și centrând ba-n tribunã, ba-n peluzã, ba-n adversar, ori sã-l vãd pe Semedo cãzut la prima flatulație a adversarului direct).
