FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avatar

«12»
axl2318.01.2007 18:56

cyrile, nu te vad bine, tata.

in alta ordine de idei, prezenta lui reddog aici imi pare chiar oportuna. cand am postat pe dinamoprostia ca stelist am patit la fel ca el, multe injuraturi si jigniri desi eu nu jignisem pe nimeni. spre deosebire de reddog m-am retras dupa vreo 30 de posturi.

«12»