Din cate stiam eu aveti un regulament si in ceea ce priveste avatarurile. Atunci de ce unii utilizatori sunt avertizati (leaveyou) si altii nu? Avatarul cu "m--e Dinamo" (archine) vi se pare ok? Pe cand un simplu avatar alb-rosu starneste n injuraturi si avertismente. Ia uitati-va putin pe discutii intre suporteri...
