FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali A Calcat In Picioare Fularul Lui Dinamo

«12»
clausblaus12.05.2009 16:17

Mai bine se calca,de unul singur,in picioare,desi recunosc...este cam greu!

Ce diferenta este intre caracterul lui Becali si o carpa alb-rosie?......nu exista diferente!!!

:steag_sah_mic:

«12»