FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali A Calcat In Picioare Fularul Lui Dinamo

«12»
Virgil11.05.2009 11:27

Dupa finalul meciului din Ghencea, Becali a calcat in picioare fularul lui Dinamo, pe care l-a fluturat de zor in urma cu trei ani.

 

Ignorat de suporteri in meciul cu Dinamo, Gigi Becali a facut un pas important in ochii suporterilor stelisti dupa ce a calcat in picioare fularul echipei din Stefan cel Mare.

 

In timp ce acorda un interviu, Gigi Becali s-a trezit ca pe umerii sai se afla un fular al lui Dinamo, pus de o persoana din delegatia echipei din Stefan cel Mare.

 

Becali a reactionat prompt, a dat cu fularul de pamant, dupa care l-a calcat in picioare.

 

Steaua si Dinamo au terminat la egalitate in marele derby al campionatului Romaniei, scor 1-1, dupa un meci extrem de modest. Pentru stelisti a marcat Eric Bicfalvi, iar golul egalizator al lui Dinamo a fost reusit de Claudiu Niculescu.

 

sursa: Onlinesport

 

Fane11.05.2009 11:30

@Virgil

 

Crezi ca gestul asta vrea sa duca cumva la stergerea pacatelor anterioare ? :confused:

di_canio11.05.2009 11:32

Mare om, mare caracter!!! stelist adevarat Gigi asta....

bodanelu11.05.2009 11:34

@Fane in mintea ta sau a mea nu... dar sunt multi care o sa-l laude, sa stearga pacatele anterioare...

Joga Bonito11.05.2009 11:35

Becali e un rahat. Si probabil deja acest lucru il stiu jumatate dintre stelisti. Cu cealalta jumatate, ei bine...

1on11.05.2009 11:37

Nicio problemã... dacã o sã mai fie cazul, o sã-l fluture iar. El acolo unde a pupat, scuipã și invers.

bijoux_bz11.05.2009 11:53
oaia : lasati-l in pace, e un stelist adevarat. Gigi rulzzz !!!! suporterul necontaminat : ba ciobane pleaca in plm din Ghencea nu vezi ca esti penibil !!! iti doresc tot raul din lume pentru felul in care iti bati joc de echipa, de jucatori si de suporteri. mars afara imputitule !!!!!!!!!!!!!
Ronnie11.05.2009 11:54

Respect Jiji!

LDS11.05.2009 12:00

Gigi și-a cãlcat pe suflet! Ce chestie...

 

 

Calci fulare,

Le calci cu ciudã,

Tropãi din picioare,

Oaie zãludã...

joseph11.05.2009 12:28

Becali pleaca! Ne patezi istoria!

Virgil11.05.2009 12:30
@Virgil

 

Crezi ca gestul asta vrea sa duca cumva la stergerea pacatelor anterioare ? :confused:

 

In mod sigur nu. Am consemnat doar de amuzament acesta stire.

 

MoWeed11.05.2009 12:35

Totul este o prefacatorie. Daca ii va aduce iar bani, Jiji va purta din nou carpa la gat fara nici o jena...

Robinson Rufay Zapata11.05.2009 13:07

A vrut sa-i faca in ciuda lui Borcea care tocmai trecea pe langa el. A fost o faza la care cei din studio de la gspTV radeau de parca cine stie ce mare poanta a mai zis jijel.

Daniel-Ionut11.05.2009 15:21

A vrut sa stearga praful dp acolo... :)

D4v1dstelist11.05.2009 17:10

A calcat in balega frate.Si prima carpa pe care a avut-o la indemana.....

 

:confused:

KERATOCONUS11.05.2009 17:20

Jiji Becali este dinam0vist de mic. Doar si-a facut junioratul in fotbal la dinam0. Prin aceste gesturi incearca sa mascheze trecutul spurcat.

Nyghty11.05.2009 18:48

Mare om,mare caracter! Nu ar trebuie sa-l aplaudam la scena deschisa(adica pe stadion,delicat cu degetul din mijloc ridicat) si sa-i scandam numele(iar din respect sa punem si un M... in fata ):thumbsup: ?

axl12.05.2009 06:59
un fular al lui Dinamo, pus de o persoana din delegatia echipei din Stefan cel Mare.

Era rahatelul ala de Capatos.

JDERUL12.05.2009 07:11

Si totusi....cred ca jjjj nu face altceva decat sa atraga atentia turbatilor ca asteapta sa i se returneze ,,valiza"de acum doi ani.Cu un bonus,fireste!

Daniel-Ionut12.05.2009 07:40
Era rahatelul ala de Capatos.

 

Ce cauta ala in delegatia dinam0vistilor nu stiu :spank:

redondo12.05.2009 07:47

Foarte bine Gigi!

Joga Bonito12.05.2009 08:14
Respect Jiji!

 

sa ti'o trag la fund!

 

 

liquid squad12.05.2009 10:20

iti dai seama ce a facut da a uitat oieru cand avea fularu javrelor la gat?mare rahat Gigi asta

4_ever_steaua12.05.2009 15:45

si daca l-a calcat ce?cat de usor se lasa impresionati unii:"a calcat Gigi fularul,il iubesc iar"..sa fim seriosi...absolut PENIBIL!

The Flyer12.05.2009 16:05

mda,interesant!**** ciobane si **** minamo,ca sunteti o familie de retardati!

«12»