30.04.2009 15:40
pentru stanici exista un laborator special se cheama Hanul Drumetului iar vaccinul este la doza de 500ml sau 100 (in functie de tarie).
Sa inteleg ca isi face mai multe vaccinuri pe zi....
pentru stanici exista un laborator special se cheama Hanul Drumetului iar vaccinul este la doza de 500ml sau 100 (in functie de tarie).
Sa inteleg ca isi face mai multe vaccinuri pe zi....
poate o ia Becali si scapam de el:))) ![]()
![]()
Si mie imi pare rau de Stanici.
Sã vinã dom'ne și gripa asta, poate mai aerisește naibii țara asta, cã ne-am înmulțit prea mulți și prea proști.
Si ce te face sa crezi ca nu vom da coltu' tocmai noi, astia desteptii? ![]()
e vrajeala gripa asta, cum au fost si altele in trecut.
ei ofera problema, ei ofera rezolvarea, ei castiga bani, noi ii pierdem. ta daaa! nu a fost chiar atat de greu, nu ?
Cand cu gripa aviara,le luau gainile oamenilor de prin curte.
Sa vezi belea cu porcii!!!
e vrajeala gripa asta, cum au fost si altele in trecut.ei ofera problema, ei ofera rezolvarea, ei castiga bani, noi ii pierdem. ta daaa! nu a fost chiar atat de greu, nu ?
Azzido...te-ai risca sa mananci carne de porc adusa din Mexic ?![]()
Facem o comanda pentru tine ? ![]()