FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gripa porcina ajunge in Europa

«12»
MoWeed30.04.2009 15:40
pentru stanici exista un laborator special se cheama Hanul Drumetului iar vaccinul este la doza de 500ml sau 100 (in functie de tarie).

Sa inteleg ca isi face mai multe vaccinuri pe zi....

Bombonel9430.04.2009 16:00

poate o ia Becali si scapam de el:))) :bananadance::bananadance:

redondo30.04.2009 16:57

Si mie imi pare rau de Stanici.

danimarcu30.04.2009 22:36
Sã vinã dom'ne și gripa asta, poate mai aerisește naibii țara asta, cã ne-am înmulțit prea mulți și prea proști.

Si ce te face sa crezi ca nu vom da coltu' tocmai noi, astia desteptii? :hypocrite:

Azzido01.05.2009 15:03

e vrajeala gripa asta, cum au fost si altele in trecut.

ei ofera problema, ei ofera rezolvarea, ei castiga bani, noi ii pierdem. ta daaa! nu a fost chiar atat de greu, nu ?

clausblaus01.05.2009 15:44

Cand cu gripa aviara,le luau gainile oamenilor de prin curte.

Sa vezi belea cu porcii!!!

Ionutz8601.05.2009 17:27
e vrajeala gripa asta, cum au fost si altele in trecut.

ei ofera problema, ei ofera rezolvarea, ei castiga bani, noi ii pierdem. ta daaa! nu a fost chiar atat de greu, nu ?

 

Azzido...te-ai risca sa mananci carne de porc adusa din Mexic ?:))

 

Facem o comanda pentru tine ? :wub:

«12»