sa inteleg ca unii au dorit intr-adevar sa testeze cum se vede meciul in perspectiva la 2 puncte de fuga si s-au mutat in tribune? :-))) ar fi culmea sa puna careva botul si sa nu-si dea seama ...
In fine, cine credeti ca vrea sa vina la Steaua acum? sezonul asta e compromis, macar la meicul cu Dinamo ar fi frumos ca lumea (jucatori, antrenor, suporteri) sa se mobilizeze si sa castige pe toate planurile:partida, spectacol in tribune,peluze. Becali &co sa plece din vara si o data cu ei remanierea lotului. Doar si Gigi, nu poate pleca acum pac-pac... pai trebuie mai intai sa vanda cuiva, nu? cine vrea sa preia Steaua acum? macar pe Dinamo sa-i bata, sa ne creeze iluzia ca inca se mai poate, iar cineva sa cumperela vara o echipa de locul 8-10,in care va fi nevoit sa pompeze milioane daca doreste performanta! din vara se schimba totul!
