FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

«12»
Adrian23.04.2009 10:01
Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?

 

 

i0nutz83

 

Iti mai aduci aminte cine era din ploiesti?

ronaldo_020123.04.2009 11:04

saracutu de god;)))) :death:

CoRsSo23.04.2009 19:01

E vreo problema cu ploiestenii pe aici? :D

 

Sper ca primesc si eu un PM cu detalii.

ronaldo_020123.04.2009 19:21

probabil vei primiii un raspuns chiar aici:)

ronaldo_020125.04.2009 20:31

corsso ar fi nevoie de un id .....

CoRsSo26.04.2009 11:34

Pai las id, dar trebuie neaparat sa il fac public ? :)

ronaldo_020126.04.2009 12:35

pai daca nu postezi id tau aici nu te va testa nimeni...

@cum vrei sa te adauge lumea in lista pentru a juca meciurile?*in cazul in care vei fi acceptat)

RobYnho26.04.2009 14:14

Esti de la NASA ? : ))

i0nutz8326.04.2009 16:35

@Adrian: da. Daca exista confirmarea la nivel de ip, propun ban si pentru clona aia;

CoRsSo27.04.2009 17:23

Nu, nu sunt de la nasa. Dar nu vroiam sa intre toata lumea pe id meu.

 

alex_fr0d

sharkybv27.04.2009 17:51

pai si atunci cum vrei sa joci, daca nu vrei sa intre nimeni in lista ta de mess... :mellow:

CoRsSo27.04.2009 19:34

Am lasat id :P

 

Era chestia ca faceam public id-ul, si intrau toti care citeau postul meu. Nu ma refeream la cei din campionat. Dar e ok acum. :)

sharkybv28.04.2009 15:06

cu testarile cum stati? sa aleaga si ei...:)

bubutza28.04.2009 15:53

asa, pana acum am avut rabla in pauza... azi mi-am facut-o. deci is gata de joc ;))

Ronaldo, ai testat ceva?

ronaldo_020128.04.2009 17:01

pe cei care ii vad on ii testez....paan acum 3:P

ronaldo_020129.04.2009 21:05

1. george123414 -----> 10

2. dragutzu89-----> 10

3. razvanel_razvan28----->Respins,nu poate da host

4. klaus_e89-----> 10

5. horatiuspawn-----> 10

6. alex_fr0d------>Respins,nu poate da host

7. dummy_wazzy-----> 10

8. vikthebeast ----> Respins,nu poate da host

i0nutz8330.04.2009 16:43

Cred ca trebuie sa renuntam la cineva, ca sa incepem sezonul cu 12 oameni...

ronaldo_020130.04.2009 17:09

stai ionutz ca poate se mai inscrie cineva....sau poate e gresit id-ul lui George.....

bubutza30.04.2009 18:28

George mi-a dat add in seara asta..

ronaldo_020130.04.2009 18:55

gata am rezolvat si cu George...:)

klaus_e8901.05.2009 20:30

Autodenunt : I-am dat mita lui Ronaldo.

 

 

Sergyu1602.05.2009 06:58

Ai grija maine dimineata cum te trezesti. Eu zic sa te trezesti pe la 6 , ca la ora 7 ai incurcat-o. :wave:

ronaldo_020102.05.2009 13:48
Autodenunt : I-am dat mita lui Ronaldo.

am avut 5000 "de lucruri" de vorbit:))))

«12»