Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?
i0nutz83
Iti mai aduci aminte cine era din ploiesti?
Se joaca pe Astra?la ploiesti nu?
i0nutz83
Iti mai aduci aminte cine era din ploiesti?
saracutu de god;)))) ![]()
E vreo problema cu ploiestenii pe aici? ![]()
Sper ca primesc si eu un PM cu detalii.
probabil vei primiii un raspuns chiar aici:)
corsso ar fi nevoie de un id .....
Pai las id, dar trebuie neaparat sa il fac public ? ![]()
pai daca nu postezi id tau aici nu te va testa nimeni...
@cum vrei sa te adauge lumea in lista pentru a juca meciurile?*in cazul in care vei fi acceptat)
Esti de la NASA ? : ))
@Adrian: da. Daca exista confirmarea la nivel de ip, propun ban si pentru clona aia;
Nu, nu sunt de la nasa. Dar nu vroiam sa intre toata lumea pe id meu.
alex_fr0d
pai si atunci cum vrei sa joci, daca nu vrei sa intre nimeni in lista ta de mess... ![]()
Am lasat id ![]()
Era chestia ca faceam public id-ul, si intrau toti care citeau postul meu. Nu ma refeream la cei din campionat. Dar e ok acum. ![]()
cu testarile cum stati? sa aleaga si ei...![]()
asa, pana acum am avut rabla in pauza... azi mi-am facut-o. deci is gata de joc
)
Ronaldo, ai testat ceva?
pe cei care ii vad on ii testez....paan acum 3:P
1. george123414 -----> 10
2. dragutzu89-----> 10
3. razvanel_razvan28----->Respins,nu poate da host
4. klaus_e89-----> 10
5. horatiuspawn-----> 10
6. alex_fr0d------>Respins,nu poate da host
7. dummy_wazzy-----> 10
8. vikthebeast ----> Respins,nu poate da host
Cred ca trebuie sa renuntam la cineva, ca sa incepem sezonul cu 12 oameni...
stai ionutz ca poate se mai inscrie cineva....sau poate e gresit id-ul lui George.....
George mi-a dat add in seara asta..
gata am rezolvat si cu George...![]()
Autodenunt : I-am dat mita lui Ronaldo.
Ai grija maine dimineata cum te trezesti. Eu zic sa te trezesti pe la 6 , ca la ora 7 ai incurcat-o. ![]()
Autodenunt : I-am dat mita lui Ronaldo.
am avut 5000 "de lucruri" de vorbit:))))