1. george123414
2. dragutzu89
3. razvanel_razvan28
4. klaus_e89
Asteptam inscrieri noi sau solutii pentru a completa lista din B...
1. george123414
2. dragutzu89
3. razvanel_razvan28
4. klaus_e89
Asteptam inscrieri noi sau solutii pentru a completa lista din B...
sper sa se gaseasca solutii cat mai repede ![]()
Succes celor admisi,astept si eu inscrierile de anul viitor
salutare... mai sunt locuri? ![]()
pentru tine banuiesc,ca da
si eu vreau sa ma inscriu !!!
vikthebeast
-
Se pare ca tu nu intelegi romaneste. Nu poti fi admis decat anul viitor, asa sunt reguile. Obisnuieste-te cu ideea...
@dumy: da ![]()
multumesc. atunci nu-mi ramane decat sa tin aproape. trebuie sa ma testeze cineva sau cum facem?
intoarcerea veteranilor - klaus, dragutz89, batranul dumy
Mergeti la Piata Veteranilor ![]()
![]()
de acolo venim ![]()
prin zona aia stau
intre Veteranilor si Gorjului
Ma sacrific si joc eu daca e ![]()
@blindica: tu vei avea sanse sa joci cand vei indeplini conditiile, in speta cele legate de ip; pana atunci, nu mai face offtopic;
@ ionutz, da,da stiu, nu mai tin sa joc oricum.Mi-a ajuns. Hai ca nu este chiar off-topic,si-asa nu se mai "dau coate la coada" sa se intre, din cate am vazut.
Va doresc o saptamana "luminata", sarbatori fericite si multa sanatate!
Normal ca nu mai e coada, cerintele sunt prea aspre pentru a se mai inscrie toata lumea - a se citi toate clonele.
Hristos a Inviat ! Pana la urma cine ne testeaza si pe noi ?
bubutza si Ronaldo o sa se ocupe de testari; ramane sa vedem cum completam lista din B si dam drumu` la treaba !
as dori sa ma inscriu si eu
ID: horatiuspawn
s-a adunat si in divizia b destula lume:)
....
Interesanta ideea cu campionatul. As dori si eu sa ma inscriu. Nu stiu exact cum, astept un PM sau un raspuns. ![]()