FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

«12»
i0nutz8310.04.2009 12:59

1. george123414

2. dragutzu89

3. razvanel_razvan28

4. klaus_e89

 

Asteptam inscrieri noi sau solutii pentru a completa lista din B...

Figoevil10.04.2009 14:36

sper sa se gaseasca solutii cat mai repede :)

Sevlow2410.04.2009 18:45

Succes celor admisi,astept si eu inscrierile de anul viitor

dumy3l10.04.2009 21:53

salutare... mai sunt locuri? :hypocrite:

ronaldo_020111.04.2009 07:05

pentru tine banuiesc,ca da

boakey11.04.2009 08:19

si eu vreau sa ma inscriu !!!

VictorV11.04.2009 09:59

vikthebeast

Sevlow2411.04.2009 12:22

-

MoWeed11.04.2009 12:24

Se pare ca tu nu intelegi romaneste. Nu poti fi admis decat anul viitor, asa sunt reguile. Obisnuieste-te cu ideea...

i0nutz8311.04.2009 12:24

@dumy: da :)

dumy3l11.04.2009 16:56

multumesc. atunci nu-mi ramane decat sa tin aproape. trebuie sa ma testeze cineva sau cum facem?

klaus_e8911.04.2009 17:23

intoarcerea veteranilor - klaus, dragutz89, batranul dumy

Helmuth8711.04.2009 20:25

Mergeti la Piata Veteranilor :Dfular-campionii

dumy3l12.04.2009 06:34

de acolo venim :D

klaus_e8913.04.2009 19:51

prin zona aia stau :| intre Veteranilor si Gorjului

blindica14.04.2009 15:26

Ma sacrific si joc eu daca e :chair:

i0nutz8314.04.2009 15:51

@blindica: tu vei avea sanse sa joci cand vei indeplini conditiile, in speta cele legate de ip; pana atunci, nu mai face offtopic;

blindica14.04.2009 15:56

@ ionutz, da,da stiu, nu mai tin sa joc oricum.Mi-a ajuns. Hai ca nu este chiar off-topic,si-asa nu se mai "dau coate la coada" sa se intre, din cate am vazut.

Va doresc o saptamana "luminata", sarbatori fericite si multa sanatate!

i0nutz8314.04.2009 16:02

Normal ca nu mai e coada, cerintele sunt prea aspre pentru a se mai inscrie toata lumea - a se citi toate clonele.

klaus_e8921.04.2009 20:15

Hristos a Inviat ! Pana la urma cine ne testeaza si pe noi ?

i0nutz8322.04.2009 12:24

bubutza si Ronaldo o sa se ocupe de testari; ramane sa vedem cum completam lista din B si dam drumu` la treaba !

horatiuspawn22.04.2009 17:26

as dori sa ma inscriu si eu

ID: horatiuspawn

 

 

ronaldo_020122.04.2009 17:28

s-a adunat si in divizia b destula lume:)

Sevlow2422.04.2009 17:35

....

CoRsSo22.04.2009 20:05

Interesanta ideea cu campionatul. As dori si eu sa ma inscriu. Nu stiu exact cum, astept un PM sau un raspuns. :)

«12»