FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi Becali – Baladã de Pârnaie

«12»
endorama10.04.2009 05:42

mai, tu esti un fel de Eminescu doar ca ai luat-o in alta directie...

FernandoTorres10.04.2009 13:04

"Argatul Valeriu stã și ia notițe,

Din ungher ascultã și nu face fițe,

Ridicând privirea, cu un ton smerit,

Întreabã stãpânul, pe Preafericit:

-Aoleu patroane, chiar matale ești?

Ești alb ca o pânzã, mã înnebunești!" :))GENIAL PUTIN SPUS!

ultras200410.04.2009 20:02

prea tare :D

w3bmaster11.04.2009 10:29

LDS again .... genial

 

Astia la stiri la TV au zic ca e dedicata lu Jiji ::)) incompetentii ...

«12»